بازی

Star Wars: Knights of the Old Republic احتمالا تا سال ۲۰۲۵ عرضه نخواهد شد

Star Wars: Knights of the Old Republic احتمالا تا سال ۲۰۲۵ عرضه نخواهد شد

خبر ناامیدکننده دیگری برای منتظران بازی Star Wars: Knights of the Old Republic منتشر شده که از عدم عرضه آن تا سال ۲۰۲۵ خبر می‌دهد.

ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic اوقات بسیار سختی را پشت سر می‌گذارد. کمتر از یک سال پیش گفته شده بود که بازسازی بازی Star Wars: Knights Of The Old Republic توسط استودیو Aspyr در دست ساخت است. با این حال پس از گزارش‌هایی مبنی بر اینکه توسعه بازی متوقف شده، چند روز قبل Saber Interactive به عنوان توسعه‌دهنده جدید بازی معرفی شد.

مطلب پیشنهادی:با بهترین شخصیت‌های منفور فیلم‌های علمی تخیلی آشنا شوید
با بهترین شخصیت‌های منفور فیلم‌های علمی تخیلی آشنا شوید

حالا جیسون شرایر، خبرنگار بلومبرگ اشاره می‌کند که هنوز کارهای زیادی در توسعه ریمیک KOTOR باید انجام شود و این امر باعث شده تا انتشار آن در سال ۲۰۲۴ نیز با شک و تردیدهایی مواجه شود. او در توییتر با اشاره به این موضوع که تغییر توسعه‌دهنده در این شرایط، بدون شک باعث تاخیر بازی خواهد شد، نوشت:

حتی [انتشار] در سال ۲۰۲۴ هم خوش خیالی به‌نظر می‌رسد، مگر اینکه وسعت پروژه را کاهش دهند.

بازی Star Wars

این موضوع در حالی اعلام شده که Embracer Group اخیرا به سرمایه‌گذاران اطمینان داده که انتظار هیچ تاخیر دیگری را نمی‌توان داشت.

از زمان پخش تیزر کوتاه آن در سپتامپر گذشته، تاکنون اطلاعات زیادی درباره بازی منتشر نشده است. همین امر باعث شده تا بسیاری از طرفداران از احتمال انتشار آن در آینده‌ای نزدیک ناامید شوند و حالا توییت‌های شرایر یک‌بار دیگر به این موضوع اشاره دارد.

آشفتگی اخیر روند توسعه بازی ظاهرا از این واقعیت ناشی می‌شود که سونی و لوکاس‌فیلم از آن راضی نبوده‌اند. طبق گزارش‌های قبلی، بخشی از پروژه به آن‌ها نشان داده شده و ظاهرا تا حدی از کیفیت آن ناراضی بوده‌اند که تصمیم به تغییر توسعه‌دهنده گرفتند.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ پلاس: آینده ماینکرفت و تریلر گیم‌پلی GTAو پیروزی سونی پس از سال‌ها
ویجی‌لاگ پلاس: آینده ماینکرفت و تریلر گیم‌پلی GTA


چطور سرعت اینترنت رو بالا ببریم؟

تماشا از یوتیوب lastech پلاس

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا