بازی

از نسخه‌های مختلف بازی The Callisto Protocol رونمایی شد

از نسخه‌های مختلف بازی The Callisto Protocol رونمایی شد

با وجود اینکه قرار بود بازی The Callisto Protocol تنها برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ منتشر شود، اما چند روز پیش انتشار آن برای کنسول‌های نسل هشتمی نیز تایید شد.

چند شب پیش و طی رویداد State of Play به صورت رسمی از گیم‌پلی The Callisto Protocol رونمایی شد و به نظر می‌رسد که با عنوان بسیار خوبی طرف هستیم. اکنون قیمت نسخه مختلف این بازی مشخص شده و روی پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ به ترتیب ۶۰ و ۷۰ دلار قیمت دارد. علاوه‌بر نسخه استاندارد، صفحه این بازی در پلی استیشن استور به اسکین Retro Prisoner و Contraband Pack نیز اشاره می‌کند. 

نسخه دیجیتال دلوکس بازی نیز روی پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ به ترتیب ۸۰ و ۹۰ دلار قیمت دارد. این نسخه شامل نسخه استانداد The Callisto Protocol، تمامی بسته‌های الحاقی و سیزن پس بازی می‌شود. از طرف دیگر به نظر می‌رسد که امکان آپگرید نسخه PS4 به PS5 نیز وجود ندارد که خبر بدی برای طرفداران است.

مطلب پیشنهادی:۱۵ فیلم با محوریت مارهابه مناسبت روز جهانی مار
۱۵ فیلم با محوریت مارها

The Callisto Protocol قرار بود در جهان پابجی جریان داشته باشد، اما چندی پیش تصمیم سازندگان آن تغییر کرد. این بازی در سال ۲۳۲۰ در زندانی به اسم Black Iron روی ماهِ سیاره مشتری، کالیستو، جریان دارد. توسعه این بازی ترسناک برعهده استودیو تازه تاسیس Striking Distance، سازندگان سابق Dead Space، قرار دارد.

بازی The Callisto Protocol در تاریخ ۲ دسامبر (۱۱ آذر) برای برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی‌سی منتشر می‌شود. 

مطلب پیشنهادی:پنج فیلم ترسناک زمستانی – وحشتی برای فصل سرماتجربه سرمای استخوان سوز در زیر پتوی گرم
پنج فیلم ترسناک زمستانی – وحشتی برای فصل سرما


امانگ آس با بچه‌های خفن ممنتو

تماشا از یوتیوب lastech

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا