رمز ارز

برنده نبرد بین بیت کوین و اتریوم از نگاه تحلیلگر معروف!

زمان مطالعه: دقیقه

رائول پال، مدیرعامل Real Vision و تحلیلگر بازار، در یک مصاحبه جدید با Crypto Banter اظهار داشته که اگرچه بیت کوین از نظر حجم معاملات کلی و کیف پول‌های فعال از اتریوم بهتر است، اما اتریوم در سه سال گذشته عملکرد بهتری از بیت کوین داشته است.
او می‌گوید مبادلات هفتگی بیت کوین با ارزش‌های بیشتری نسبت به اتریوم انجام می‌شود. با این حال، اگر اتریوم را بررسی کنید، نرخ تغییر پایین‌تری دارد، به همین دلیل است که اتریوم بهتر از بیت کوین عمل کرده و این یک قیمت‌گذاری منطقی و کاملا سودمند است.
پال معتقد است که هنوز دیدگاه مثبت‌تری نسبت به بیت کوین دارد، اما در نهایت آلت کوین‌های دیگر از پادشاه کریپتو پیشی خواهند گرفت.
پال برای اثبات عقیده خود ادعا می‌کند که «اگر احساس می‌کنید فناوری، یعنی فناوری بلاکچین مسیری برای آینده است، پس کل دارایی‌های دیجیتال باید از بیت کوین پیشی بگیرند.»
او می‌گوید:

اگر می‌خواهید در یک روند صعودی تصاعدی باشید، باید در طول زمان عملکرد بهتری داشته باشید. همه چیز در مورد مدل‌های پذیرش شبکه‌ها است. زمانی که متوجه این موضوع شدید، می‌توانید ذهن خود را روی جریان‌های مختلف در این بازار متمرکز کنید.

منبع کوین پدیا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا