عمومی

تصاویر واقعی فاش‌شده از پیکسل 7 پرو شباهت این گوشی را به پیکسل 6 پرو نشان می‌دهند

گوگل در جریان برگزاری رویداد Google I/O در ماه گذشته‌ی میلادی اولین تصویر رسمی از گوشی‌های پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را منتشر کرد، اما جزئیات خاصی درباره‌ی این دستگاه‌ها ارائه نداد. این گوشی‌ها تا پاییز امسال روانه‌ی بازار نمی‌شوند، بااین‌حال نمونه‌های پیش‌تولید آن‌ها در دسترسی برخی افراد قرار گرفته است.

چند روز پیش گوشی پیکسل 7 گوگل در eBay رؤیت شد و اکنون فردی ادعا می‌کند که مدل پرو این گوشی را ازطریق Facebook Marketplace تهیه کرده است.

براساس آنچه فون‌آرنا می‌نویسد فردی با نام کاربری ـAMC20 در ردیت می‌گوید فکر می‌کرده که گوشی پیکسل 6 پرو را تهیه می‌کند، چون بین دو گوشی پیکسل 6 پرو و پیکسل 7 پرو شباهت‌های ظاهری زیادی دیده می‌شود. البته این دو گوشی یک‌سری تفاوت‌ها نیز با هم دارند. در نوار پنل پشتی پیکسل 7 پرو دوربین‌ها درون حفره‌ای بیضی‌شکل قرار گرفته‌اند.

نمای جلو و پشت پیکسل 7 پرو گوگل / Google Pixel 7 Pro تصویر فاش شده

تصاویر گرفته‌شده از گوشی پیکسل 7 گوگل در فروشگاه eBay توسط گوشی پیکسل 7 پرو ثبت شده بودند. این موضوع نشان داد نمونه‌های پیش‌تولید مدل پرو نیز تولید شده‌اند و به‌همین‌دلیل، انتظار داشتیم به‌همین‌زودی‌ها شاهد انتشار تصاویر واقعی محصول باشیم.

ـAMC20 می‌گوید به‌مدت سه هفته مشغول استفاده از پیکسل 7 پرو بوده تا اینکه گوگل متوجه این موضوع شده و گوشی را غیرقا‌بل‌استفاده کرده است. اکنون به‌هنگام روشن کردن پیکسل 7 پرو، کاربر به منوی ریکاوری فست‌بوت سیستم‌عامل اندروید هدایت می‌شود.

همین صفحه یک‌سری اطلاعات در بر دارد. ظاهراً پیکسل 7 پرو دارای کدنام Cheetah است و از مودم ساخت سامسونگ استفاده می‌کند. شایعه‌‌ای مجزا می‌گوید نسل دوم تراشه‌ی Tensor در گوشی‌های سری پیکسل 7 نیز توسط سامسونگ ساخته می‌شود.

مقاله‌های مرتبط:

  • جزئیات جدیدی در مورد پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو گوگل منتشر شدند
  • تصاویر واقعی از نمونه اولیه پیکسل ۷ ثبت‌شده با پیکسل ۷ پرو برای دقایقی در eBay به‌ نمایش در آمد

اینکه نمونه‌های پیش‌تولید پیکسل 7 پرو گوگل چگونه سر از Facebook Marketplace درآورده‌اند نامشخص است. پیش از رونمایی پیکسل واچ در ماه گذشته‌ی میلادی، فردی ادعا کرد که یکی از ساعت‌های گوگل را در یک رستوران پیدا کرده است. افشای نمونه‌های پیش‌تولید پیکسل 7 شاید اتفاقی غیرعمدی به نظر برسد، اما احتمال دارد گوگل از قصد این کار را با اهدافی خاص انجام داده باشد.

درحال‌حاضر اطلاعات زیادی درباره‌ی گوشی‌های سری پیکسل 7 نمی‌دانیم. گوگل در ماه‌های آینده این دستگاه‌ها را معرفی می‌کند. ممکن است خانواده‌ی پیکسل 7 شامل عضو سوم هم باشد.

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا