عمومی

قیمت نات کوین با صعود چشمگیر بیش‌ از ۲۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، به ۰٫۰۲۴ دلار رسید. طبق داده‌های کوین‌مارکت‌کپ، این توکن با رتبه‌ی ۴۹ درحال‌حاضر بین ۵۰ رمزارز برتر جهان ازنظر ارزش بازار قرار گرفته است.

قیمت نات کوین چقدر است؟

رمزارز نات کوین که ابتدا به‌عنوان بازی تلگرامی ساده شروع به‌کار کرد و کمتر کسی باور داشت روزی بتوان سکه‌های مجازی آن را به پول واقعی تبدیل کرد، اکنون سروصدای زیادی در جامعه‌ی کریپتو ایجاد کرده است.

قیمت نات کوین پس‌ از عرضه‌ی اولیه نوسان‌های شدیدی را تجربه کرد و در برخی صرافی‌ها مثل بایننس حتی به بیش از ۰٫۰۳۷ دلار هم رسید؛ اما پس از آغاز فروش سنگین تریدرها، با سقوط حدود ۸۷ درصدی به ۰٫۰۰۴ دلار کاهش یافت.

چارت نات کوین
CoinMarketCap

درحال‌حاضر، حجم بازار نات کوین به بیش‌ از ۲٫۴ میلیارد دلار رسیده که درمقایسه‌با حجم ۷۰۰ میلیون‌ دلاری روزهای اول فهرست‌شدنش در صرافی‌ها، افزایش چشمگیری یافته است. این موضوع از افزایش علاقه‌ی معامله‌گران به خریدوفروش نات کوین خبر می‌دهد و به‌خصوص با نوسان‌های زیادش، در کانون توجه نوسان‌گیران قرار گرفته است.

جامعه‌ی نات کوین با سرعتی سرسام‌آور به رشد خود ادامه می‌دهد و باید دید تب‌وتاب آن چه‌ زمانی پایان خواهد یافت و سرانجام پروژه چه خواهد شد.

اگر نگاهی به تاریخچه‌ی رمزارزها بیندازیم، پروژه‌های بسیار زیادی روی‌ کار آمدند که هرکدام برای مدتی رشد‌های عجیب‌وغریبی را تجربه‌ کردند؛ اما درنهایت با فروکش‌کردن تب‌وتاب اولیه، برای همیشه فراموش شدند. شاید نات‌ کوین هم به سرنوشتی مشابه دچار شود.

حتما بخوانید :

منبع : زومیت
مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا