بازی

God of War: Ragnarok فاصله زیادی با زمان عرضه ندارد

God of War: Ragnarok فاصله زیادی با زمان عرضه ندارد

سازمان رده بندی سنی کره جنوبی به یک منبع بسیار خوب برای کسب اطلاعات از زمان عرضه بازی‌ها شده و اکنون عنوان مورد انتظار و انحصاری God of War: Ragnarok (خدای جنگ: رگناروک) را رده‌بندی کرده است. 

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Venom 2 – قصه بد من و هیولای درونمونوم خارج می‌شود
نقد فیلم Venom 2 – قصه بد من و هیولای درونم

این نسخه از گاد آو وارد هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد، اما دریافت رده‌بندی سنی به معنی آن است که فاصله زیادی با تاریخ عرضه آن نداریم. همانطور که انتظار می‌رفت این عنوان مناسب کودکان نیست و در آن شاهد استفاده از زبان بزرگسالانه، خشونت بالا و… خواهیم بود. دریافت رده‌بندی سنی به معنی این است که کار تولید محتوای بازی God of War: Ragnarok تمام شده و استودیو در ماه‌های آینده روی بهینه‌سازی، رفع باگ و مراحل پایانی توسعه کار خواهد کرد. 

بازی God of War: Ragnarok

بازی خدای جنگ: رگناروک داستان اساطیر اسکاندیناوی را برای کریتوس و پسرش به پایان خواهند رساند. God‌ of‌ War Ragnarok دنباله مستقیم نسخه قبلی است که به داستان کریتوس و پسرش در نه قلمرو اساطیر اسکاندیناوی می‌پرداخت. بین این دو نسخه چند سال فاصله وجود دارد و آترئوس بزرگ‌تر شده است، اما همچنان ارتباط زیادی بین داستان دو بازی وجود دارد. 

 سونی همچنان به گسترش برنامه‌های خود در زمینه فیلم و سریال ادامه می‌دهد و در جدیدترین مورد، اقتباس‌های تلویزیونی بر اساس بازی‌های Horizon و Gran Turismo در کنار God of War به تایید رسیده‌اند. God of War Ragnarok جایی در سال ۲۰۲۲ برای پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بازی God of War بعد از پایان بخش داستانیپیش از Uninstall این مطلب را بخوانید!
راهنمای بازی God of War بعد از پایان بخش داستانی


Top 10: قدرتمندترین دشمنان دکتر استرنج!

تماشا از کانال یوتیوب lastech

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا