بازی

Sons of the Forest در حال حاضر پنجمین بازی محبوب استیم است

Sons of the Forest در حال حاضر پنجمین بازی محبوب استیم است

محبوبیت بازی Sons of the Forest در استیم همچنان در حال افزایش است و این عنوان در آخر هفته گذشته به پنجمین بازی محبوب فروشگاه ولو تبدیل شده است. در زمان نگارش این خبر، تقریبا ۱۰۰ هزار بازیکن بیشتر از Hogwarts Legacy که در رتبه ششم محبوب‌ترین بازی‌های استیم قرار دارد، مشغول تجربه این بازی هستند.

Sons‌ of the Forest با وجود اینکه بازی کوچک‌تری است و به‌صورت دسترسی اولیه ارائه شده، با استقبال بسیار خوبی از سوی بازیکنان مواجه شده است. در حال حاضر، طبق داده‌های استیم ۴۱۱۰۸۴ بازیکن به صورت همزمان این عنوان سبک بقا را تجربه می‌کند که از رکورد روزانه PUBG با ۴۹۰۳۳۲ بازیکن کمی پایین‌تر است. البته با توجه به اینکه بازی هنوز به‌طور کامل منتشر نشده، ممکن است تعداد بازیکنان واقعی آن بیشتر نیز باشد.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Play Dead | سردخانه‌ای با یک راز مخوفبعضی چیزها از مرگ بدترند؛ مثل بازی با آن!
نقد فیلم Play Dead | سردخانه‌ای با یک راز مخوف

علاوه بر این، روز گذشته گفته شده بود که Sons of the Forest بیش از ۲ میلیون نسخه در ۲۴ ساعت اولیه عرضه خود فروخته است. به‌نظر می‌رسد بازیکنان از تجربه این عنوان راضی هستند زیرا در حال حاضر بیش از ۴۱ هزار نقد مثبت برای آن ثبت شده است.

Sons of the Forest در حال حاضر پنجمین بازی محبوب استیم است - lastech

هرچند مطمئنا محبوبیت و موفقیت چنین بازی مستقلی در مقایسه با عنوان رقیب AAA بزرگ‌تر تعجب‌برانگیز است، اما شاید عملکرد خوب Sons of the Forest قابل پیش‌بینی بوده است، زیرا این عنوان حتی قبل از عرضه نیز بیشتر از Starfield در لیست علاقه‌مندی‌های کاربران استیم قرار گرفته بود که نشان می‌دهد حتی قبل از عرضه نیز طرفداران را به خود جذب کرده است.

مطلب پیشنهادی:۸ فرزند کثولهواز کثیلا تا گتاناثو
۸ فرزند کثولهو


چرا بازی‌های بزرگ از ایندی‌ها شکست خوردند؟

تریلر جدیدی از بازی Resident Evil 4 منتشر شد - lastech
برای تماشای ویدیو از طریق یوتیوب lastech، روی تصویر بالا کلیک کنید!

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا