بازی

احتمال وجود بسته الحاقی برای Zelda: Tears of the Kingdom قوت گرفت

احتمال وجود بسته الحاقی برای Zelda: Tears of the Kingdom قوت گرفت

درحالی که هنوز ۲ ماه تا انتشار بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom باقی مانده، اما اطلاعات متعددی از این عنوان درحال لو رفتن است که احتمالاً شرایط سختی را برای نینتندو ایجاد کرده.

مدتی پیش بود که کتاب هنری این بازی فاش شد و اکنون نیز با توجه به اطلاعات موجود در وبسایت بازی به نظر می‌رسد برای این اثر حداقل یک بسته الحاقی پولی عرضه شود.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Kirby and the Forgotten Landکربی همه چیز را قورت می‌دهد!
بررسی بازی Kirby and the Forgotten Land

این اطلاعات که توسط یکی از طرفداران بازی با اسم RyticulaMoff در ردیت کشف شده است، شامل این متن می‌شود: «برای تجربه این بسته الحاقی به نسخه کامل بازی نیاز خواهید داشت. [این بسته الحاقی] به صورت مجزا به فروش می‌رسد.» درحالی که Nintendo چیزی درباره پشتیبانی پس از عرضه برای Tears of the Kingdom نگفته است، این متن وجود محتوای جدید را تایید می‌کند.

احتمال وجود بسته الحاقی برای Zelda: Tears of the Kingdom قوت گرفت - lastech

البته وقوع چنین امری چندان دور از انتظار نیز نبود چرا که بازی Breath of the Wild نیز پس از عرضه، دو بسته الحاقی با نام‌های The Master Trials و The Champion’s Ballad را دریافت کرد که به واسطه تهیه «اکسپنشن پس» بازی نیز قابل تجربه بودند. گرچه عرضه بسته الحاقی در زمان عرضه بازی یاد شده (۶ سال پیش) یک حرکت عادی از سمت نینتندو نبود و همه را غافلگیر کرد اما وقوع مجدد این امر برای بازی جدید تا حدودی قابل پیش بینی است.

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بدون شک بزرگترین عنوان ساخته شده برای کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود و انتظار طرفداران از آن بسیار بالاست. این اثر در تاریخ ۱۲ می ۲۰۲۳ (۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲) به صورت انحصاری برای Nintendo Switch منتشر می‌شود.

مطلب پیشنهادی:اولین تصاویر از انیمیشن Super Mario لو رفتمنتظر تریلر رسمی باشید
اولین تصاویر از انیمیشن Super Mario لو رفت


چرا بازی‌های بزرگ از ایندی‌ها شکست خوردند؟ 

تریلر جدیدی از بازی Resident Evil 4 منتشر شد - lastech
برای تماشای ویدیو از طریق یوتیوب lastech، روی تصویر بالا کلیک کنید!

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا