بازی

نویسنده Forspoken می‌گوید که داستان اصلی او هیچ شباهتی به بازی نهایی نداشت

نویسنده Forspoken می‌گوید که داستان اصلی او هیچ شباهتی به بازی نهایی نداشت

نویسنده اصلی بازی Forspoken به تازگی ادعا کرده است که محصول نهایی هیچ شباهتی به طرح داستانی اصلی او ندارد.

گری ویتا در آخر هفته گذشته در مصاحبه با آلانا پیرس در ویدیوی یوتیوب فاش کرد که در نسخه نهایی Forspoken دخالت بسیار کمی داشته است. طبق گفته‌های ویتا، داستان بازی در واقع بین تحویل دادن طرح اصلی توسط او و عرضه نهایی این اثر، ریبوت شده است.

طبق گفته او، اسکوئر انیکس و استودیو Luminous، داستان اصلی را عوض کردند. سپس این شرکت‌ها با ویتا تماس گرفتند و از وی پرسیدند که آیا می‌تواند نسخه جدید داستان Forspoken را که حول پورتال‌های میان‌ ابعادی می‌چرخید، بنویسد یا خیر که او به دلیل مشکلات زمان‌بندی برنامه‌ها آن را رد کرد.

مطلب پیشنهادی:ما از ویدیوگیم چی یاد می‌گیریم؟وقتی ویدیوگیم تبدیل به معلم میشه
ما از ویدیوگیم چی یاد می‌گیریم؟

به گفته ویتا، داستان Forspoken در ابتدا با آنچه در صفحه نمایش ما به پایان رسید، بسیار متفاوت به نظر می‌رسید. این نویسنده باسابقه هیچ جزئیات مشخصی در مورد آنچه که داستان بازی در ابتدا در نظر گرفته شده بود، فاش نکرد و همچنین نام نویسنده دیگری را اسکوئر انیکس همراه با او برای نوشتن نسخه جدید داستان مدنظر داشت، اعلام نکرد.

در تیتراژ پایانی Forspoken، نام گری ویتا در قسمت «Original Concept» فهرست شده و به همین ترتیب نام امی هنیگ، خالق سری آنچارتد را در قسمت «Story Concept» قرار داده‌اند. این موضوع به گفته‌های ویتا اعتبار زیادی می‌بخشد، با توجه به اینکه سه نویسنده دیگر قبل از ویتا و هنیگ در تیتراژ فورسپوکن معرفی می‌شوند.

Forspoken

در هر صورت، جای شکرش باقی است که Square Enix و Luminous همچنان نام این دو نویسنده کهنه‌کار را یاد کرده‌اند، حتی اگر پیش‌نویس داستان آن‌ها در نهایت بلااستفاده ماند. در اوایل ماه فوریه، یکی از توسعه‌دهندگان سابق Metroid Prime از سازندگان ریمستر به دلیل عدم اشاره مستقیم به تیم سازنده اصلی انتقاد کرد.

داستان Forspoken در ماه گذشته موضوع مورد بحث فضای آنلاین بود و بازیکنان مکرراً دیالوگ‌های آن را مورد تمسخر قرار می‌داند. با این حال بازیگر نقش فری، الا بالینسکا، گفت او بدون توجه به میم‌هایی که در فضای مجازی ایجاد شده، به بازی افتخار می‌کند.

مطلب پیشنهادی:چیزهایی که نباید به گیمرها گفته بشهعباراتی برای شروع جنگ
چیزهایی که نباید به گیمرها گفته بشه


هاگوارتز لگسی چقدر شبیه فیلم‌های هری پاتره؟

هاگوارتز لگسی و فیلم‌های هری پاتر

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا