رمز ارز

۱۲ رمزارزی که بیت کوین را پشت سر گذاشتند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در سال 2023، دارایی‌های رمزارزی پیشرو، مانند بیت کوین و اتریوم، سود قابل توجهی به دست آورده‌اند. در 30 روز گذشته، بیت کوین 17.2 درصد افزایش داشته است و اتریوم نیز 9.3 درصد افزایش یافته است. با این حال، آمارهای سال تا به امروز نشان می‌دهند که بیت کوین 38.3 درصد کاهش یافته است و اتریوم 39.3 درصد در برابر دلار آمریکا از دست داده است.
دارایی‌های کریپتویی در سال 2023 بهبود یافتند و نسبت به سال گذشته عملکرد بسیار بهتری داشتند.
از بین 125 ارز دیجیتال برتر از نظر بیشترین ارزش بازار، تنها 9.6 درصد یا 12 ارز دیجیتال، از ابتدای سال 2023 تا به امروز سود داشته‌اند.
در میان این 12 دارایی رمزارزی، توکن بومی بازی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) پیشرو بوده است. این توکن که ایکس باینری (BNX) نام دارد، طی یک سال گذشته 613 درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است. پس از BNX، شبکه تکینگی دارایی‌های رمزارزی هوش مصنوعی (AGIX) قرار دارد که تا به امروز 277 درصد رشد داشته است.
پس از AGIX، توکن OKB (توکن صرافیOkx) قرار دارد که نسبت به سال گذشته حدود 169 درصد افزایش داشته است. پس از OKB توکن تراست ولت، (TWT) قرار دارد؛ زیرا TWT در 12 ماه گذشته، 162.34 درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است. در ادامه، به ترتیب توکن‌های لیدو دائو (LDO)، راکت پول (RPL)، توکن رمزارزی هوش مصنوعی fetch.ai (FET) و کوانت (QNT) قرار دارند.
ترون (TRX) نیز نسبت به سال گذشته 10.61 درصد رشد داشته است و بعد از آن cdai (CDAI)، توکن name service اتریوم (ENS) و مونرو (XMR) قرار دارند که طی 12 ماه گذشته افزایش داشتند.
بیت کوین نیز طی یک سال گذشته 38 درصد از دست داده است و 12 ارز دیجیتال ذکر شده نسبت به بیت کوین درصد سود بیشتری دربرابر دلار داشتند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!


شروع

منبع

بیت کوین دات کام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا