رمز ارز

غول دنیای مرورگرها به دنبال ورود به متاورس!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

توسعه‌دهنده وب موزیلا، که عمدتاً به خاطر مرورگر فایرفاکس خود شناخته می‌شود، به جمع پلتفرم‌های اینترنتی قدیمی که قدم به دنیای وب ۳ و متاورس می‌گذارند، پیوسته است.
طبق گزارش‌ها، بنیاد موزیلا به تازگی شرکت Active Replica را به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای بهبود تجربه‌های دیجیتال، خریداری کرده و Active Replica قرار است در ایجاد رویدادهای مجازی به این شرکت کمک کند.
روز بعد، این شرکت اعلامیه دیگری را منتشر کرد مبنی بر این که پالس (Pulse)، توسعه‌دهنده یادگیری ماشین را نیز خریداری کرده است. این موضوع نشان می‌دهد که موزیلا بر روی آینده اینترنت متمرکز شده است.
اقدامات جدید موزیلا برای ایجاد طرح‌های متاورسی، در حالی صورت می‌گیرد که متاورس همچنان توجه‌ها را در داخل و خارج از فضای وب ۳ به خود جلب می‌کند. در همین حال، با سرازیر شدن فعالیت‌ها و سرمایه‌های کلان به بخش واقعیت دیجیتال، رهبران جهانی مانند مجمع جهانی اقتصاد نیز شروع به طراحی یک سیاست فراجهانی برای این صنعت کرده‌اند.
با این حال، شایان ذکر است گزارش‌های جدید نشان می‌دهند که با افزایش فعالیت‌ها در متاورس، احتمال بهره‌برداری و حمله هکری به این بخش نیز افزایش می‌یابد، که نشان‌دهنده نیاز به توجه به سیاست‌ها و استانداردهای اخلاقی است.

۱۰۰ تتر (دلار) مهمان ما باشید
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس، ۱۰۰ تتر اول را پرداخت نکنید!
ثبت نام
منبع کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا