رمز ارز

کاردانو به ژاپن می‌رود!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شعبه ژاپنی یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های رمزارزی جهان، OKCoin Japan، از فهرست شدن ADA، توکن اصلی بلاکچین کاردانو خبر داد. زمان شروع معاملات اسپات ADA در این صرافی ژاپنی، اول سپتامبر تعیین شده و از این تاریخ، سرمایه‌گذاران علاقه‌مند می‌توانند این ارز دیجیتال را در برابر پول ملی ژاپن، ین، معامله کنند.
با توجه به اینکه کاردانو رتبه هشتم در رتبه‌بندی بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار را به خود اختصاص داده است، گنجاندن ADA در لیست OKCoin ژاپن، یک گام منطقی به نظر می‌رسد.
علاوه بر کاردانو، ارزهای دیجیتال دیگری مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل و ۱۳ ارز دیجیتال نیز در این صرافی ژاپنی فهرست شده‌اند.
ژاپنی‌ها به دلیل بازده پایین بازارهای مالی سنتی، به‌شدت به روش‌های جایگزین سرمایه‌گذاری علاقه‌مند هستند. علاوه بر این، شرکت‌های ژاپنی و دولت این کشور، نسبت به اقتصاد دیجیتال جدید نسبتا خوش‌بین هستند که این امر در آزادی گردش ارزهای دیجیتال در این کشور مؤثر بوده است.
به‌جز دو ارز دیجیتال اصلی بیت کوین و اتریوم، ریپل نیز در ژاپن محبوب بالایی دارد. بانک‌ها حتی برنامه‌های پاداش ریپل را برای جذب کاربران جدید راه‌اندازی کرده‌اند و کسب‌وکارهای بزرگ تجارت الکترونیک، این ارز دیجیتال را به‌عنوان وسیله پرداخت می‌پذیرند. پذیرش ریپل در ژاپن با حمایت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مالی این کشور، SBI، تسهیل شده است.
انتظار می‌رود که لیست شدن کاردانو در این صرافی پیشرو ژاپنی، به دیده شدن این ارز دیجتال و جذب سرمایه بیشتر برای آن، کمک بزرگی بکند.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا