رمز ارز

آیا صرافی‌ها از اتریوم جدید پشتیبانی می‌کنند؟

زمان مطالعه: دقیقه

کوین‌ بیس، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات‌متحده، اعلام کرده که به‌طور موقت، سپرده‌گذاری و برداشت توکن‌های خاص را هنگام ارتقای بلاکچین اتریوم به پروتکل اجماع اثبات سهام یا PoS، به حالت تعلیق درمی‌آورد.
روز گذشته، طی یک پست وبلاگی، آرمین رضاییان، مدیر محصول کوین‌ بیس گفت که در طول رویداد ادغام (Merge)، این صرافی به دلیل رعایت احتیاط، سپرده‌گذاری و برداشت اتر و توکن‌های ERC-20 را متوقف می‌کند. کوین‌ بیس همچنین نسبت به کلاهبردارانی که توکن‌های اتریوم ۲ را ارائه می‌کنند، هشدار داد و گفت که کاربران رمزارز نیازی به انجام اقدامات اضافی برای دریافت اتریوم استیک‌شده، قبل از ادغام ندارند.
رضاییان گفت:

این بازه زمانی تعلیق به ما امکان می‌دهد، اطمینان حاصل کنیم که سیستم‌های ما این انتقال را با موفقیت دریافت کرده‌اند. انتظار نمی‌رود که هیچ شبکه یا ارز دیگری تحت تأثیر قرار گیرد و یا ادغام، تأثیری بر معامله اتر و توکن‌های ERC-20 در محصولات تجاری متمرکز ما داشته باشد.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان

فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

پس از انتقال شبکه اتریوم از اثبات کار (PoW) به PoS، بسیاری انتظار دارند مصرف انرژی آن به‌شدت کاهش یابد، مقیاس‌پذیری آن بهبود پیدا کرده و آسیب‌پذیری شبکه در برابر حملات، کمتر شود. هرچند در این زمینه، قطعیتی وجود ندارد.

منبع کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا