رمز ارز

دارندگان توکن‌ NFT جواهر لوکس می‌گیرند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

برند جواهرات لوکس Tiffany & Co از فروش ۲۵۰ آویز ساخته شده از الماس و سنگ‌های قیمتی برای دارندگان توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) مجموعه کریپتوپانک خبر داد.
خبر ساخت آویزهای دست‌ساز CryptoPunk توسط این برند جواهرات که تحت عنوان مجموعه NFTiff شناخته می‌‌شود، در ۳۱ ژوئیه در توییتر اعلام شد. قیمت آنها ۳۰ اتر و معادل ۵۰،۶۰۰ دلار برای هر کدام در زمان نگارش این خبر است.
فروش توکن‌های NFTiff قرار است در تاریخ ۵ آگوست شروع شود و فقط از طریق وبسایت آن در دسترس خواهد بود.
طبق گزارش‌ها، هر CryptoPunk به حداکثر سه توکن NFTiff محدود می‌شود که به آنها امکان می‌دهد یک آویز سفارشی تولید کنند. ۸۷ ویژگی مختلف و ۱۵۹ رنگ وجود دارد که می‌توان از آنها برای طراحی سفارشی آویزها استفاده کرد. اگر تمام آویزهای نسخه محدود به فروش برسند، این شرکت ۷،۵۰۰ واحد اتریوم (در حال حاضر ۱۲٫۷ میلیون دلار) درآمد خواهد داشت.
این کمپین برای اولین بار توسط معاون رئیس Tiffany & Co، الکساندر آرنو تبلیغ شد. آرنو در توییت جدید خود محصولات جدیدی را معرفی کرد. به نظر می‌رسد که جامعه کریپتو در توییتر تا حد زیادی از پیشنهاد جدید NFT از سوی این برند جواهرات لوکس هیجان‌زده است.
برندهای لوکس با فضای کریپتو غریبه نیستند و بسیاری از آنها مانند Gucci، Balenciaga و FARFETCH رمزارز را به عنوان پرداخت می‌پذیرند. آوریل گذشته نیز لویی ویتون (LVMH)، کارتیه، و پرادا برای راه‌اندازی Aura، یک کنسرسیوم بلاکچین که از NFT استفاده می‌کند، متحد شدند تا خریداران بتوانند کالاها را احراز هویت کنند.

منبع کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا