بازی

یکی از اسکین‌های بازی Call of Duty: Vanguard دزدی است

یکی از اسکین‌های بازی Call of Duty: Vanguard دزدی است

یک هندرمند، اکتیویژن و استودیو ریون سافتور، یکی از توسعه دهندگان بازی Call of Duty: Vanguard را متهم به استفاده از طراحی‌های او برای اسکین The Loyal Samoyed کرده است. 

استودیو ریون سافتور اکنون اسکین The Loyal Samoyed را از بازی و شبکه‌های اجتماعی خود حذف کرده و توضیحات آن از سایت نیز پاک شده است. Sail Lin فردی است که ادعا دارد اکتیویژن و ریون سافتور سرقت هنری کرده‌اند و مقایسه‌های اولیه حق را به این هنرمند می‌دهد. شما می‌توانید بیانیه او را در زیر بخوانید:

من هنرمند اصلی اسکین سگ ساموید هستم که در بازی Call of Duty: Vanguard از او سرقت هنری شده است. با وجود اینکه من CoD بازی می‌کنم، از اینکه می‌بینم کارم توسط شرکت بزرگی مانند اکتیویژن به این شکل مورد استفاده واقع شده بسیار ناامید هستم. من برای توضیح و یا دریافت غرامت با اکتیویژن تماس گرفتم و امیدوارم به زودی وضعیت حل شود.

مطلب پیشنهادی:۱۰ حقیقت جالب از سری Call of Dutyاز نسخه‌های منتشر نشده تا جیپ‌های واقعی
۱۰ حقیقت جالب از سری Call of Duty

Sail Lin اولین بار در سال ۲۰۱۹ اولین تصویر از سگ ارتشی خود را در سایت artstation منتشر کرده بود. این طراحی با اسم Samoye Medical بخشی از سری The Dog Army بود که سگ‌های مختلفی در آن حضور دارند. اسکین اکتیویژن نیز بخشی از پک Floof Fury است که به اپراتور Kim Tae Young اختصاص دارد. 

دزدی‌های ادبی و هنری در چنین سطحی چندان عجیبی نیست و اکتیویژن هزاران کارمند دارد که نظارت روی تمامی آن‌ها کار سختی است. چنین مشکلاتی در گذشته برای بازی‌های Magic: The Gathering و The Elder Scrolls Online نیز پیش آمده بود. با این وجود به نظر می‌رسد که اکتیویژن نیز باور دارد حق با هنرمند اصلی باشد و غرامت کافی را پرداخت می‌کند. 

مطلب پیشنهادی:داستان کامل بازی Call of Duty: Vanguardروایتی از اواخر جنگ جهانی دوم
داستان کامل بازی Call of Duty: Vanguard


رازهای پنهانی درباره‌ی جهان برکینگ بد که احتمالاً نمی‌دانید

تماشا با بالاترین کیفیت در یوتیوب lastech سینما

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا