موبایل

کنگره موبایل ایران برگزار می‌شود

انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی، کنگره موبایل برگزار می‌کند.

به گزارش lastech از روابط عمومی این انجمن، اولین دوره «کنگره موبایل ایران» با هدف توسعه بازار زنجیره تامین و عرضه تلفن همراه کشور و همچنین ایجاد همگرایی مابین صنعت و دانش برگزار خواهد شد.

مطابق این گزارش: یکی از اهداف مهم این کنگره، معرفی بخش‌های مختلف زنجیره موبایل و برقراری ارتباط ما بین تامین کنندگان و توزیع کنندگان موبایل در سراسر کشور است. با نزدیک شدن حلقه‌های این زنجیره و ایجاد تعاملات سازنده، شاهد پایداری در تامین، توزیع و نهایتا تعادل عرضه و تقاضا در سطح خورده فروشی خواهیم بود که این مهم را می‌توان یکی از اصلی ترین دستاوردهای این جشنواره دانست. 
همچنین نمایش دستاوردهای فعالین این صنعت در زمینه ارائه خدمات پس از فروش، تولید موبایل و نرم افزارهای کاربری موبایل بومی، استارتاپ‌های دانش بنیان و خدمات ارزش افزوده بر بستر موبایل از دیگر اهداف این جشنواره خواهد بود. 

برگزاری پنل‌های تخصصی ویژه فعالین اقتصادی و بازرگانان، سمینارهایی با هدف معرفی فناوری‌های ویژه مصرف کنندگان، بخش معرفی دستاوردها و توانمندی‌ها، معرفی تازه‌های تکنولوژی و بخش خدمات دولت همراه، از دیگر بخش‌های مهم این کنگره محسوب می‌شوند.

در اطلاعیه انجمن مزبور اعلام شده که کنگره موبایل ایران در سه بخش نمایشگاه، تندیس ستاره‌ها و زیست بوم موبایل از تاریخ ۷ تا ۱۰ مهر در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال برگزار خواهد شد.

همچنین نحوه ثبت نام جهت حضور در کنگره موبایل ایران متعاقبا اعلام خواهد شد.
 

سایت رسمی کنگره موبایل ایران

 

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا