رمز ارز

تاثیر استیکینگ بر افزایش قیمت چین لینک

زمان مطالعه: دقیقه

چین لینک (LINK) پس از اعلام برنامه‌های خود برای اضافه کردن قابلیت استیکینگ، شاهد افزایش قیمت قابل‌توجهی بوده است. آمار Cointelegraph Market Pro و Trading View نشان می‌دهند که قیمت این ارز دیجیتال، پس سقوط ۶٫۶۷ درصدی در روز چهارم ژوئن با یک رشد ۳۵ درصدی به ۹ دلار در روز هفتم ژوئن رسید.
چین لینک به‌ عنوان بزرگ‌ترین اوراکل در کل اکوسیستم ارزهای دیجیتال، سال‌ها در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی سازوکار استیکینگ خود بود.
با استیک کردن LINK، قدرت گره‌ها افزایش‌یافته و امنیت کل اکوسیستم نیز بهبود می‌یابد. این مکانیسم، همچنین برای گره‌هایی که عملکرد ضعیفی دارند، جریمه‌هایی در نظر می‌گیرد. مشارکت بیشتر اعضای جامعه و نیز جذب کاربران بیشتر، یکی دیگر از اهداف این پروژه است. هدفی که سبب افزایش نظارت بر شبکه در عین تمرکززدایی بیشتر می‌شود.
چین لینک برای اجرای نقشه راه خود از مکانیسم گواه اثبات ذخیره یا PoR استفاده می‌کند. این مکانیسم، پروژه‌های دیفای را قادر می‌سازد که دارایی‌های روی زنجیره و خارج از زنجیره را از طریق حسابرسی‌های خودکار، رمزنگاری کنند. با استفاده از این مکانیسم می‌توان دارایی‌های دیجیتال یک شرکت را حسابرسی کرد که به حفاظت بیشتر از وجوه کاربران در برابر فعالیت‌های خارج از زنجیره سرویس‌های امانی کمک می‌کند. به‌ این‌ ترتیب، PoR منجر به شفافیت هرچه بیشتر اکوسیستم می‌شود.

۵۰ هزار شیبا هدیه

تو صرافی ارز پلاس، ترید کن و جایزه بگیر!
شروع کن

منبع کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا