عمومی

امکان ویرایش و لغو ارسال پیام به iMessage اپل اضافه می‌شود

اپل در کنفرانس توسعه‌دهندگان سال جاری ابتدا درباره‌ی iOS 16 و امکانات جدیدی که به آن اضافه شده صحبت کرد. iMessage یکی از اپلیکیشن‌های کاربردی این سیستم‌عامل است و کوپرتینویی‌ها امکانات جدیدی به آن اضافه کرده‌اند.

با توجه به اطلاعات به‌دست آمده، متوجه شده‌ایم که iMessage در iOS 16 بسیار بهتر از گذشته شده است. اپل در حال افزودن چند ویژگی جدید به اپ پیام‌رسان خود است که از آن‌ها می‌توان به امکان ویرایش پیام‌ها پس از ارسال اشاره کرد.

اسکرین شات قابلیت جدید iMessage

درواقع، اکنون می‌توانید پیام‌های ارسال‌شده را ویرایش و مکالمات خوانده‌شده را به‌عنوان خوانده‌نشده علامت‌گذاری کنید. همچنین قادر هستید پیامی که ارسال کرده‌اید را حذف کنید تا مخاطبتان آن را نبیند.

اکنون مدتی زمان نسبتاً زیادی است که امکان ویرایش و لغو پیام‌های ارسالی توسط پیام‌رسان‌های مختلف ارائه می‌شود. حالا که iMessage نیز به آن‌ها مجهز شده قادر است با رقیبان خود رقابت بیشتری داشته باشد.

اسکرین شات قابلیت جدید iMessage

درضمن، اکنون iMessage به‌طور مستقیم از ویژگی SharePlay پشتیبانی می‌کند. درنتیجه دیگر نیازی ندارید برای اشتراک‌گذاری فعالیتی مانند تماشای فیلم با دوستان خود از تماس تصویری FaceTime کمک بگیرید.

اسکرین شات قابلیت جدید iMessage

  • iOS 16 با طراحی جدید و قابل تغییر لاک اسکرین معرفی شد

اپل همچنین قابلیت دیکته خود را به‌روزرسانی کرده تا به نوشتن پیام‌ها با صدای شما کمک کند. اکنون می‌توانید متن را به‌راحتی انتخاب و به‌طور هم‌زمان ویرایش کنید.

این ویژگی‌های جدید iMessage به‌عنوان بخشی از iOS 16 در پاییز امسال دردسترس کاربران قرار خواهند گرفت. نسخه بتای توسعه‌دهنده iOS 16 امروز برای توسعه‌دهندگان دردسترس است.

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا