بازی

گپ تایم: فصل امتحانات، مراسم‌های بازی و گرما!

گپ تایم: فصل امتحانات، مراسم‌های بازی و گرما!

به قسمت جدید از مطالب گپ تایم خیلی خوش اومدید. توی این سری مطلب، ما هر ماه یه موضوع خاص رو مشخص می‌کنیم که دور هم در موردش حرف بزنیم و شاید بتونیم دوست‌های جدیدی در این بین پیدا کنیم.

تابستون امسال علاوه بر این که قراره یه تابستون به شدت گرم باشه، با تابستون‌های دو سال گذشته متفاوته. حالا علاوه بر این که کلاس‌ها مدتیه به حالت حضوری برگشته، امتحان‌های ترم قراره حضوری برگزار بشه و از این نظر، شاید سخت‌تر به نظر برسه. فاکتور معرفی بازی‌های جدید تو فصلی که قبلا بهش «فصل E3» می‌گفتیم و حالا فصل سامر گیم فست، مراسم‌های پلی‌استیشن و اکس‌باکسه رو هم بهش اضافه کنید تا همه چی برای درس خوندن سخت‌تر از قبل به نظر برسه. توی این گپ تایم می‌خوایم ازتون بپرسیم که این روزها رو چطور می‌گذرونید و چطوری قراره پرونده اولین بهار قرن جدید رو ببندید.

ولی قبلش!

چند تذکر به کاربرها:

  • موضوعات بحث آزاد صرفا فقط در مورد ویدیوگیم، سینما و دیگر موضوعات سایت آزاد است. از بحث و جدل در مورد موضوعات سیاسی، دینی و… پرهیز کنید در غیر این صورت بن خواهید شد.
  • از گفتگوی بی‌محتوا با کاربران دیگر در قسمت نظرات خودداری کنید. کاربرهایی که از قسمت نظرات به عنوان چت باکس استفاده می‌کنند بن خواهند شد.
  • بین کامنت‌ها نقطه نذارید. سیستم عدم تایید کامنت‌ها براساس نقطه گذاشتن شما کار نمی‌کنه.
  • به اسپمرها، ترول‌ها و کسانی که فضای کامنت‌ها رو متشنج کردن پاسخ ندید. تیم مدیران بخش نظرات حواسشون هست و سریعا پاک می‌کنن کامنت‌ها رو. اگر شما هم با ترول‌ها وارد بحث بشید، ممکنه کامنت‌های شما هم پاک بشه یا برای مدتی بن بشید.
  • اضافه کردن قابلیت‌های جدید زمان‌بره و اگر از قابلیت‌های فعلی سوءاستفاده بشه، ما مجبوریم زمان و انرژیمون رو روی این موضوعات بذاریم. لطفا همراهی کنید و با کامنت‌های مفید راجع به مطالب، بهمون انرژی بدید که بهترین فضای ممکن رو خلق کنیم.

گفتگوی آزاد و غیرمرتبط فقط در پست‌های گپ تایم آزاده. در باقی پست‌ها فقط در مورد موضوع پست صحبت کنید.

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا