عمومی

سامسونگ ظاهراً حداکثر حافظه ذخیره‌سازی گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 را دو برابر می‌کند

تاکنون اطلاعات زیادی درباره‌ی گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ آینده سامسونگ فاش شده و امروز براساس گزارش جدیدی از جی‌اس‌ام‌آرنا، جزئیات دیگری دردسترس قرار گرفته است. طبق آخرین شایعات، این گوشی‌های تاشدنی نسخه‌ای با حافظه ذخیره‌سازی به‌ترتیب یک ترابایت و ۵۱۲ گیگابایت نیز خواهند داشت که دو برابر حداکثر حافظه ذخیره‌سازی نسل قبلی خود، یعنی گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ هستند و احتمالاً حتی برای افراد علاقه‌مند به ذخیره‌ی محتوای دیجیتال، کاربرد درخورتوجهی خواهد داشت.

هنوز مشخص نیست که سامسونگ چه قیمتی برای گلکسی زد فولد ۴ در نظر می‌گیرد؛ اما برای یادآوری، مدل ۵۱۲ گیگابایتی زد فولد ۳ با قیمت ۱۸۹۹ دلار به بازار عرضه شد. اگر نسخه‌ی ۵۱۲ گیگابایتی زد فولد ۴ با همین قیمت عرضه شود، پیش‌بینی می‌شود که مدل یک ترابایتی آن حداقل ۱۹۹۹ دلار یا ۲۰۴۹ دلار یا حتی ۲۰۹۹ دلار قیمت داشته باشد.

از سوی دیگر پیش‌بینی می‌شود که قیمت مدل پایه گلکسی زد فلیپ ۴ مانند نسل قبل، همان ۹۹۹ دلار باقی بماند. گلکسی زد فلیپ ۳ در نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایت با قیمت ۱۰۴۹ دلار فروخته شد که احتمالاً سامسونگ برای نسخه‌ی ۵۱۲ گیگابایتی قیمت ۱۱۰۰ دلار در نظر خواهد گرفت.

  • گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 احتمالاً لولای نازک‌تری برای یکپارچگی بهتر خواهند داشت

در مجموع، نسخه‌ی یک ترابایتی و ۵۱۲ گیگابایتی برای زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ خبر خوبی برای طرفدارها محسوب می‌شود؛ چراکه احتمالاً این دو گوشی تاشدنی هم مانند نسل قبل از درگاه microSD پشتیبانی نمی‌کند؛ بنابراین حافظه ذخیره‌سازی یک ترابایتی و ۵۱۲ گیگابایتی آزادی عمل بیشتری را برای انتخاب به خریداران می‌دهد.

چندی پیش گفته شده بود زد فولد ۴ سبک‌تر از زد فولد ۳ خواهد بود و از تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 کوالکام استفاده می‌کند. افزون‌براین، انرژی آن را احتمالاً باتری با ظرفیت ۴۴۰۰ میلی‌آمپر‌ساعت تأمین خواهد کرد. درمقابل گلکسی زد فلیپ ۴ نیز احتمالاً از تراشه‌ی Snapdragon 8+ Gen 1 و باتری ۳۷۰۰ میلی‌آمپرساعت بهره خواهد برد.

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا