بازی

رویداد Nintendo Direct فردا برگزار می‌شود

رویداد Nintendo Direct فردا برگزار می‌شود

به نظر می‌رسد که نینتندو در روز آینده یک رویداد نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) برگزار خواهد کرد و یک منبع معتبر دیگر به صحبت در این زمینه پرداخته است. 

مدتی‌قبل‌تر، مایک مینوتی (Mike Minotti) و جف گراب از سایت GamesBeat به برگزاری رویداد Nintendo Direct در روز آینده اشاره داشتند. اکنون یک اینسایدر معتبر دیگر به نام امیلی راجرز (Emily Rogers) به این رویداد اشاره کرده است. البته راجرز اطلاعاتی از محتوای یا فرمت مراسم فردا ندارد.

با توجه به ساعت آغاز نینتندو دایرکت، به نظر می‌رسد که این مراسم مقیاس کوچک‌تری داشته باشد. نینتندو معمولا این نوع مراسم را در غروب به وقت ایالات متحده (نیمه شب اروپا) آغاز می‌کند، ولی نینتندو دایرکت فردا در صبح به وقت آمریکا شروع می‌شود. به همین خاطر امیلی راجرز اعلام کرده که نباید انتظار زیادی از آن داشته باشید.

بازی حاضر در مراسم نینتندو دایرکت

تضمینی وجود ندارد که دایرکت سه‌شنبه یک مینی رویداد باشد. الگوها و روندها همیشه می‌توانند شکسته شوند. بخش بازاریابی نینتندو هر زمانی که بخواهد می‌تواند قوانین خود را زیر پا بگذارد. اما حداقل می‌توانم تایید کنم که این دایرکت در اوایل صبح (به وقت ایالات متحده) در روز سه‌شنبه پخش خواهد شد.

شایعات به حضور بازی‌های زلدا، Wind Waker و Metroid Prime در مراسم فردا اشاره دارند. ظاهرا نام رسمی دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild نیز فاش خواهد شد. این احتمال وجود دارد که مرگ ملکه بریتانیا باعث شده که نینتندو تاریخ برگزاری Nintendo Direct تغییر دهد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی WarioWare: Get It Together!جنون بزرگ میکرو گیم‌ها
بررسی بازی WarioWare: Get It Together!


هر چیزی که باید در مورد نمایش یوبیسافت و اسسینز کرید بدونید

تماشا از یوتیوب lastech پلاس

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا