رمز ارز

حمله‌ها به ترا ۲ (لونای جدید) شروع شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیلی مارکوس، از بنیان‌گذاران دوج کوین، ضمن انتقاد شدید از تلاش‌های Terra برای راه‌اندازی مجدد LUNA، خریداران جدید این ارز را احمق خطاب کرده است.
پس از سقوط استیبل کوین ترا در هفته‌های اخیر و ضررهای میلیاردی در بازار ارزهای دیجیتال، اتهام‌های بسیاری متوجه این بنیاد بوده است. فریب سرمایه‌گذاران خرد توسط سرمایه‌گذاران بزرگ‌تر، استفاده شخصی از پروتکل Mirror و ارتباط دو کوان از بنیان‌گذاران اصلی ترا با استیبل کوین شکست‌خورده Basis Cash، نمونه‌هایی از این اتهامات هستند.
در تاریخ ۲۵ می، طرح دو کوان، مبنی بر ایجاد یک شبکه جدید بدون استیبل کوین UST با حمایت قاطع جامعه ترا، تصویب شد. این طرح، راه را برای راه‌اندازی LUNA 2.0 و ایردراپ توکن‌ها بین هولدرهای قدیمی و جدید، استیکرها و توسعه‌دهندگان شبکه، هموار کرد.
قرار بود شبکه جدید در ۲۷ می راه‌اندازی شود، اما ترا با انتشار اعلامیه‌ای از به تعویق افتادن آن به روز ۲۸ می خبر داد.
جاشوا فرناندو، بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت اعتباری eCarbon نیز در خصوص خطرات راه‌اندازی مجدد لونا هشدار داده و گفته است که عدم شفافیت در فرآیند کسب ارزش برای LUNA 2.0 (بدون وجود استیبل کوین UST)، احتمال ایجاد فشار فروش مجدد (جبران ضرر و رفتن کاربران به سمت پروژه‌های ایمن‌تر) و تضاد منافع با صرافی‌ها در مورد سیاست‌های ایرداپ و احیای مجدد ترا، می‌تواند نشانه‌هایی منفی در مورد راه‌اندازی مجدد این پروژه باشد.
توییت‌های منفی نیز در این خصوص رو به افزایش است.

رمزارز نیوز در اینستاگرام

آخرین اخبار، تحلیل ها و آموزش ها را در صفحه اینستاگرام رمزارز نیوز مشاهده کنید.
مشاهده
منبع کریپتو اسلیت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا