بازی

بسته الحاقی جدیدی برای High on Life در راه است

بسته الحاقی جدیدی برای High on Life در راه است

به نظر می‌رسد که به زودی بسته الحاقی جدیدی برای بازی High on Life در سبک وحشت توسط استودیو Squanch Games معرفی خواهد شد.

اگرچه بازی High on Life تاکنون به‌روزرسانی‌هایی دریافت کرده که باگ‌ها را فیکس کردند و گزینه‌های گرافیکی جدیدی اضافه کردند، اما تیزر جدید حاکی از آن است که بازی محتوای جدیدی دریافت خواهد کرد که چیز جدیدی به آن اضافه می‌کند و احتمالاً متفاوت‌تر از حال و هوای این اثر خواهد بود.

تیزر جدید در حالی منتشر شده که پس از جدایی جاستین رویلند از استودیو به دلیل اتهامات خشونت خانگی و حبس غیرقانونی، Squanch Games متعهد به انتشار آپدیت‌های جدید برای بازی شد. در آن زمان مشخص نبود که به‌روزرسانی‌ها به چه شکل خواهند بود، اما اکنون می‌توان ایده بهتری در مورد آن داشت.

در اکانت توییتر رسمی بازی، یک تیزر کوتاه هشت ثانیه‌ای منتشر شده که عنوان High on Knife را آغشته به خون نشان می‌دهد. با توجه به موضوع، می‌توان فرض کرد که این محتوای جدید مبتنی بر سبک وحشت باشد، اما از آنجایی که High on Life یک اثر متمرکز بر گفتن جوک‌های پوچ است، احتمالاً به جای ترساندن، بیشتر بر روی خنداندن متمرکز خواهد شد.

با این حال، طرفداران با عدم اشتیاق به این اطلاعیه واکنش نشان دادند . یکی از ریپلای‌های توییت درباره‌ی آن گفته «محتوایی که هیچکس درخواست آن را نکرده بود». دیگری انتقاد کرده علیرغم اینکه بومی‌سازی بازی اصلی به درستی کار نشده، سازندگان مشغول چنین محتوایی شدند و دیگران به اتهامات رویلند اشاره می‌کنند.

برخی از کاربران که کمی نسبت به این به‌روزرسانی هیجان‌زده شدند، گمان می‌کنند بسته الحاقی ممکن است در مورد شخصیتی به نام Knifey باشد که در اوایل داستان High on Life معرفی شد اما در ادامه از او استفاده‌ای نشد.

High on Life هم‌اکنون برای پی‌سی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس در دسترس قرار دارد.


چطوری پی سی گیمینگ رو تمیز کنیم؟

تمیز کردن پی سی گیمینگ

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا