رمز ارز

۷۰ درصد افزایش قیمت برای سودآورترین ارز دیجیتال هفته!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ترا کلاسیک (LUNC)، سودآورترین ارز دیجیتال هفته اخیر بوده است. طی هفت روز گذشته، این ارز دیجیتال با بیش از ۷۰ درصد افزایش قیمت از ۰٫۰۰۰۱۹۷ دلار به ۰٫۰۰۰۳۵ دلار رسید. این رشد قیمت، به دنبال کاهش ارزش ترا کلاسیک برای دو هفته‌ متوالی اتفاق افتاد که طی آن، از اواسط ماه سپتامبر، ۵۵ درصد از ارزش خود را از دست داد.
نوسانات پی‌درپی قیمت ترا کلاسیک از ماه آگوست تاکنون ادامه دارد و عوامل متعددی بر قیمت این ارز دیجیتال تأثیرگذار بوده‌اند. اصلی‌ترین آن‌ها، گمانه‌زنی‌های مختلف درباره صادرکننده ترا و بنیان‌گذار آن دو کوان (Do Kwon) بوده که در حال فرار از پلیس آسیا و اینترپل است.
از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت ترا کلاسیک، می‌توان به اخبار مربوط به سوزاندن آن اشاره کرد. صرافی ارز دیجیتال بایننس که بزرگ‌ترین نقدینگی این توکن را در دست دارد، از به‌کارگیری شیوه‌های جدید برای توکن‌سوزی ترا کلاسیک خبر داده است.
چشم‌انداز قیمت ترا کلاسیک مبهم باقی مانده است. از یک‌ طرف، روزانه حدود ۳۰۰ میلیون از این توکن سوزانده می‌شود و از سوی دیگر، کل عرضه آن هنوز ۶٫۹ تریلیون توکن باقی مانده است. به نظر می‌رسد، آینده این ارز دیجیتال بیشتر در دستان سفته‌بازهای بازارساز و هولدرهای بزرگ باشد. این وضعیت، ریسک باز کردن موقعیت‌ها را افزایش می‌دهد؛ چراکه این افراد، فرصت بهتری برای افزایش قیمت این توکن از طریق سوزاندن هرچه بیشتر آن و درنهایت تخلیه توکن‌هایشان خواهند داشت.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا