رمز ارز

۳ توصیه مهم گرگ وال‌استریت برای رهایی از بازار نزولی رمزارزها!

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بازار ارزهای دیجیتال یکی از طولانی‌ترین رکودها را تجربه می‌کند و سرمایه‌گذاران روی پایین‌ترین قیمت ممکن تمرکز می‌کنند. در میان ترس و عدم اطمینان در بازار، سرمایه‌گذاران همچنان به دنبال راه‌هایی هستند تا شرایط فعلی را پشت سر گذاشته و برای رالی‌های آینده آماده شوند.

به گزارش سایت فاین بولد، جردن بلفورت (Jordan Belfort)، سرمایه‌گذار معروف که به «گرگ وال استریت» مشهور است، نکات کلیدی را برای مدیریت بازار در زمان نوسانات بالا به اشتراک گذاشته است. در ادامه، این نکات مهم را با یکدیگر مرور می‌کنیم:

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

نکته اول: برای بیت کوین افق زمانی ۳ تا ۴ ساله داشته باشید.

بلفورت معتقد است که بیت کوین (BTC) یک ابزار ذخیره ارزش بلندمدت است و می‌تواند پس از حداقل ۳ سال بازدهی داشته باشد. به گفته این سرمایه‌گذار، بیت کوین دارای فاندامنتال‌های قوی است که آن را در بلندمدت جذاب‌تر می‌کند.

وی پیش‌تر اظهار داشته بود که بیت کوین به رشد خود ادامه خواهد داد و در عین حال، اذعان داشت که در پیش‎بینی اولیه خود مبنی بر سقوط قیمت این رمزارز به صفر، اشتباه کرده است. او معتقد است که پتانسیل واقعی بیت کوین، زمانی محقق خواهد شد که صنعت کریپتو به طور کامل قانون‌گذاری شود.

نکته دوم: فقط روی بیت کوین و اتریوم تمرکز کنید.

با وجود هزاران ارز دیجیتال در بازار، بلفورت معتقد است که تمرکز سرمایه‌گذاران باید روی بیت کوین و اتریوم (ETH) باشد، که نشان می‌دهد این دو رمزارز دارای فاندامنتال‌های بسیار قوی‌تری هستند. در مورد بیت کوین، بلفورت معتقد است که عرضه محدود و افزایش منحنی پذیرش، دو کاتالیزور کلیدی هستند که می‌توانند باعث افزایش قیمت این ارز دیجیتال شوند. بلفورت خاطرنشان می‌کند که بیت کوین از رکود فعلی بازار که او از آن به عنوان «پاکسازی» یاد می‌کند، جان سالم به در خواهد برد.

به طور مشابه، بلفورت در مورد اتریوم نیز می‌گوید:

اتریوم اولین کریپتویی بود که کاربرد گسترده‌ای در بخش امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) داشت و افراد توانستند فناوری‌های دیگری را روی آن بسازند.

بنابراین، اگرچه اتریوم نیز تحت تأثیر بازار نزولی فعلی قرار گرفته، اما گرگ وال استریت پیش‌بینی می‌کند که طی ۳ تا ۵ سال آینده و در چرخه گاوی بعدی، اتریوم دوباره غوغا خواهد کرد.

با این حال، بلفورت هشدار می‌دهد که به جز بیت ‌کوین و اتریوم، بیشتر دارایی‌های موجود هنوز خود را اثبات نکرده‌اند، اما همچنین اذعان می‌کند که برخی از این دارایی‌ها ممکن است از بازار فعلی جان سالم به در ببرند.

نکته سوم: به هنگام ترس و هراس، تصمیم نگیرید.

به گفته بلفورت، با توجه به اینکه بازار ارزهای دیجیتال با ترس گسترده دست و پنجه نرم می‌کند، سرمایه‌گذاران نباید وحشت‌زده شده و دارایی‌های خود را بفروشند. او معتقد است که اصلاحات فعلی نوعی خلاص شدن از شر دارایی‌های ضعیف‌تر است.

اگرچه این سرمایه‌گذار، اظهارات خود را «توصیه‌ای برای خرید در چنین شرایطی» نمی‌داند، اما خاطرنشان می‌کند که کل دنیای کریپتو از ترس فلج شده و اگر به تاریخ نگاه کنیم، معمولا در این لحظات بیشترین پول در بازار به دست می‌آید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا