رمز ارز

۲ دلیل برای رشد ۲ برابری قیمت پالیگان!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت ارز دیجیتال MATIC، رمزارز بومی شبکه پالیگان، به دلیل ترکیبی از شاخص‌های فاندامنتال و تکنیکال بسیار صعودی، ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ دو برابر شود.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

پالیگان، انتخاب شرکت‌های بزرگ!

به گزارش شایت کوین تلگراف، قیمت رمزارز MATIC چهار روز پس از آن که نوبانک (Nubank)، یک شرکت فین‌تک برزیلی با حمایت وارن بافت (Warren Buffett)، تأیید کرد که «فناوری سوپرنت» پالیگان را برای بلاکچین و توکن دیجیتال خود به نام Nucoin انتخاب کرده، نزدیک به ۶٫۵ درصد افزایش یافت.

در اطلاعیه رسمی این شرکت آمده است: «نوبانک قصد دارد تا توکن دیجیتال خود را در نیمه اول سال ۲۰۲۳ به مشتریان خود عرضه کند. این توکن‌ برای برنامه پاداش وفاداری به مشتریان توسعه یافته و تخفیف‌ها و مزایای دیگر را به همراه خواهد داشت.» طبق گزارش‌ها، این حرکت می‌تواند مسیر ورود بیش از ۷۰ میلیون کاربر نوبانک به فضای وب ۳ را هموار کند.

در نتیجه این رالی، قیمت MATIC در ۲۴ اکتبر به ۰٫۹ دلار رسید که بالاترین سطح آن در سه هفته اخیر است. در واقع، تقاضای فزاینده برای محصولات پالیگان، می‌تواند باعث رشد توکن MATIC آن نیز شود.

ظهور الگوی پرچم صعودی در نمودار MATIC

علاوه بر پذیرش پالیگان از سوی نوبانک، یک سیگنال صعودی دیگر نیز برای MATIC وجود دارد و آن، ظهور یک الگوی ادامه‌دهنده صعودی در نمودار قیمتی آن است.

2 دلیل برای رشد 2 برابری قیمت پالیگان!
نمودار کندل ۳ روزه MATIC/USD به همراه الگوی پرچم صعودی.

این الگو که پرچم صعودی (bull flag) نام دارد، زمانی ظاهر می‌شود که قیمت پس از یک حرکت قوی به سمت بالا، در یک کانال موازی و نزولی تثبیت شود. به عنوان یک قاعده تکنیکال، این الگو پس از خارج شدن قیمت از محدوده به سمت بالا و افزایش به اندازه ارتفاع روند صعودی قبلی، به هدف خود دست می‌یابد.

بنابراین، بریک آوت MATIC به بالای خط روند بالایی پرچم می‌تواند باعث شود که این ارز دیجیتال سطح ۱٫۸۵ دلار را به عنوان هدف صعودی خود آزمایش کند. به عبارت دیگر، رمزارز MATIC می‌تواند تا پایان سال ۲۰۲۲ یا در اوایل سال ۲۰۲۳، شاهد افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت خود باشد.

در مقابل، عقب‌نشینی از خط روند بالایی پرچم می‌تواند MATIC را به سمت خط روند پایینی الگو نزدیک به ۰٫۶۷ دلار سوق دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا