رمز ارز

۱۵۰ میلیون دلار شیبا در جیب نهنگ‌ها، تهدید یا فرصت؟!

زمان مطالعه: دقیقه

به گزارش پلتفرم تحلیلی WhaleStats که تراکنش‌ها و ذخایر هولدرهای بزرگ اتریوم را ردیابی می‌کند، بیش از ۱۵۰ میلیون دلار توکن شیبا اینو (SHIB) در پورتفوی ۱۰۰۰ نهنگ بزرگ اتریوم موجود است. طبق گزارش‌ها، شیبا اینو پس از رمزارزهای USDC، USDT، stETH و wBTC، در جایگاه پنجم این جدول قرار داشته و ۴ درصد از کل ذخایر این گروه از سرمایه‌گذاران را تشکیل می‌دهد.
همچنین، لازم به ذکر است که بر اساس داده‌های موجود، ۴۰ درصد از کل پرتفوی این نهنگ‌ها را استیبل کوین‌ها تشکیل داده که این موضوع، چشم‌انداز نسبتاً روشنی را از نگرش آنها به وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد.
داده‌های قبلی نیز نشان می‌دهند که ۲۰۰۰ هولدر بزرگ اتریوم بیش از ۱۰ درصد از عرضه شیبا را در اختیار دارند که ارزش آن، معادل ۶۶۰ میلیون دلار است. به سختی می‌توان گفت که آیا انباشت چنین رقم بزرگی از شیبا توسط گروه خاصی از سرمایه‌گذاران، تهدیدی برای این ارز دیجیتال به شمار می‌رود یا خیر، اما در حالت کلی، این واقعیت را باید نسبتاً مثبت تلقی کرد. در واقع، این موضوع نشان می‌دهد که نهنگ‌ها به این پروژه باور دارند و مایلند پول خود را در آن سرمایه‌گذاری کنند.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان

فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا