رمز ارز

یک راه‌حل خلاقانه برای استخراج بیت کوین!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

استخراج بیت کوین برای بسیاری از افرادی که علاقه‌مند به شروع کار هستند به طور فزاینده‌ای گران و غیرقابل دسترس شده است. بنابراین، جک دورسی، مدیر عامل شرکت Block، راه‌حلی خلاقانه ارائه کرده است.
او در حال حاضر در حال توسعه یک کیت توسعه استخراج است که خرید و مونتاژ ریگ ماینینگ خود را برای هر کسی ساده‌تر می‌کند و در نتیجه استخراج را برای مخاطبان وسیع‌تری قابل دسترس‌تر خواهد کرد. دورسی اولین بار این ایده را در سال 2021 مطرح کرد.
کیت دورسی برای دستیابی به این هدف شامل یک برد هش، برد کنترل، سیستم عامل متن باز، نرم افزار و مستندات است. این پکیج به هر کسی اجازه می‌دهد تا به راحتی ریگ ماینینگ خود را خریداری و مونتاژ کند.
او این کیت را به گونه‌ای طراحی کرده است که کاربرپسند باشد و مستندات دقیق تمام اجزای لازم را فراهم می‌کند و بیت کوین را برای مخاطبان وسیع‌تری قابل دسترس می‌سازد.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

دورسی آینده‌ای را می‌بیند که در آن استخراج بیت کوین به آسانی وصل کردن یک ریگ استخراج به یک منبع برق باشد. ماینینگ به معنای افزودن تراکنش‌های جدید به بلاکچین با حل مسائل پیچیده ریاضی است. با این حال، هزینه استخراج می‌تواند بالا باشد و شروع کار را برای ماینرهای جدید دشوار کند.
علاوه بر این، این شرکت امیدوار است که با ارائه یک کیت ارزان و ساده، استخراج را آسان سازد و در دسترس مخاطبان گسترده‌تری قرار دهد. به این ترتیب، این کیت زمین بازی را برای همه یکسان می‌کند و به همه اجازه می‌دهد که در استخراج بیت کوین شرکت کنند.

منبع

بی این کریپتو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا