رمز ارز

گزارشی از وضعیت بازار ارزهای دیجیتال در هفته گذشته: بهترین و بدترین‌ها!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیت کوین دیروز به قیمت 28,000 دلار رسید، اما با از دست دادن این ناحیه به 27,000 دلار کاهش پیدا کرد تا به پایین‌ترین سطح یک ماهه خود برسد.
آلت کوین‌ها نیز وضعیت بهتری از بیت کوین نداشتند؛ زیرا برخی از آنها مانند ARB و FXS بیش از 25 درصد در مقیاس هفتگی کاهش قیمت را تجربه کردند.
در بازه زمانی هفتگی چیزهای زیادی در بازار ارزهای دیجیتال می تواند تغییر کند. 10 روز پیش، بیت کوین خود را به بالای 30,000 دلار رساند و حتی سعی در به چالش کشیدن مقاومت 31,000 دلاری داشت تا بتواند بالاترین قیمت خود را از ماه ژوئن سال گذشته به ثبت برساند. با این حال، این خرس‌ها بودند که توانستند بر روند صعودی بیت غلبه کنند و باعث کاهش قیمت این رمزارز در بازار شدند.
گزارشی از وضعیت بازار ارزهای دیجیتال در هفته گذشته: بهترین و بدترین‌ها!در آلت کوین‌ها هم شرایط به همین صورت بوده است. این دارایی‌ها چند هفته در قیمت‌های بسیار بالاتری معامله می‌شدند، اما در حال حاضر با سرعت بیشتری نسبت به بیت کوین روند کاهشی در قیمت خود را در پیش گرفته‌اند. به عنوان مثال، ETH پس از اتمام به‌روزرسانی Shapella به بیش از 2,100 دلار رسید اما از آن زمان تا اکنون تقریباً بیش از 300 دلار از ارزش خود را از دست داده است. در نتیجه، دومین ارز دیجیتال بازار در تلاش است تا بتواند در بالای ناحیه 1,800 دلاری باقی بماند.
ریپل، کاردانو، دوج کوین، سولانا، پولکادوت و شیبا اینو که حجم مارکت کپ نسبتاً زیادی در مقایسه با دیگر آلت کوین‌ها دارند، شرایط مشابه با اتریوم را تجربه می‌کنند. در میان این آلت کوین‌ها پالیگان با کاهش 3 درصدی، رکوردار کاهش قیمت بوده است. این امر موجب شده که قیمت این رمزارز به زیر یک دلار سقوط کند.
در میان آلت کوین‌ها، اولانچ از معدود دارایی‌هایی بوده که افزایش قیمت را تجربه کرده و با افزایش 3 درصدی به 17 دلار رسیده است.
گزارشی از وضعیت بازار ارزهای دیجیتال در هفته گذشته: بهترین و بدترین‌ها!در مقیاس هفتگی، آربیتروم و Frax Share بدترین وضعیت را دارند. هر دوی این رمزارزها با بیش از 25 درصد کاهش به ترتیب به 1.3 دلار و کمتر از 8 دلار رسیده‌اند.
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال نسبتاً ثابت در 1.150 تریلیون دلار باقی مانده است.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

منبع

کریپتو پوتیتو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا