رمز ارز

پیش‌بینی روند صعودی برای بیت کوین!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

22 نوامبر قیمت بیت کوین برای دومین بار از سطح قیمتی 15600 دلار بازگشت داشت. این موضوع که قیمت بیت کوین برای دو بار متوالی از این سطح حمایتی بازگشت داشت، اعتبار و قدرت این سطح را افزایش می‌دهد. این بار بازگشت قیمتی بیت کوین با خریدهای دیگری همراه شد که باعث گردید قیمت تا 17700 دلار افزایش داشته باشد.
حرکت صعودی اخیر بیت کوین باعث شد یک افزایش قیمت 10 درصدی رخ بدهد و بعد از رسیدن به سطح حمایتی قبلی تا محدوده‌های 16200 و 16900 دلار بالا رود. همچنین بیت کوین در تلاش است که محدوده جدید قیمتی 16900 دلار را حفظ کند.
این صعود مجدد از سطح حمایتی مشابه، نشان می‌دهد که خریداران سکوی پرتاب مناسبی را برای خود پیدا کرده‌اند. البته کندل‌های روزانه و کاهش حجم خرید حاکی از قدرت پایین روند صعودی است.
قیمت بیت کوین امروز در محدوده 17222 دلار قرار دارد که 0.7 درصد افزایش داشته است. اگر همچنان فشار خریدها افزایش یابد، قیمت می‌تواند با 2.7 درصد افزایش به محدوده قیمتی 17700 و سپس 18500 دلار برسد.
البته اگر نتواند این روند صعودی را حفظ و ادامه دهد، احتمال حرکت صعودی برای طولانی مدت از بین می‌رود.
در حال حاضر داده‌های آنچین حاکی از آن است که هولدرهای بیت کوین در وضعیتی خنثی هستند. 46.48 درصد از آدرس‌ها در سود و 49.05 درصد از آدرس‌ها در ضرر هستند.
از نظر تکنیکال نیز اندیکاتور RSI در آستانه ورود به منطقه صعودی و بهبود احساسات کاربران قرار دارد. افزایش قیمت اخیر باعث شد تا EMA20 به عنوان یک منطقه حمایتی برای نمودار قیمت عمل کند.

دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۲۰۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا