رمز ارز

پیش‌بینی تحلیلگران درباره رشد ۴۰۰ درصدی لایت کوین!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با ادامه روند افزایشی قیمت لایت کوین (LTC) در چند روز گذشته، یک تحلیلگر مشهور پیش‌بینی کرده که قیمت این آلت کوین می‌تواند بیش از ۴۰۰ درصد افزایش یابد و حتی، رکورد تاریخی جدیدی را ثبت کند.
یکی از تحلیلگران معروف حوزه ارز دیجیتال با نام مستعار DonAlt در ویدیوی جدید خود اعلام کرده که قیمت لایت کوین می‌تواند به محدوده ۱۶۰ دلار تا ۲۰۰ دلار افزایش یابد و حتی، این احتمال وجود دارد که از بالاترین رکورد تاریخی قبلی خود در حدود ۴۰۰ دلار هم فراتر رود.
این تحلیلگر می‌گوید که لایت کوین احتمالاً در آینده نزدیک عملکرد بهتری نسبت به سایر آلت کوین‌ها خواهد داشت. او پیش‌بینی کرده زمانی که قیمت آلت کوین‌ها بالا برود، قیمت لایت کوین هم بیشتر خواهد شد، ولی با کاهش قیمت آلت کوین‌ها، لایت کوین افت کمتری خواهد داشت.
لایت کوین در سال ۲۰۱۱ به عنوان یک فورک بیت کوین ایجاد شد و دارای تراکنش‌های همتابه‌همتا با کارمزد تقریبا صفر است. پس از فروپاشی صرافی FTX که چندین پلتفرم از جمله Genesis و BlockFi برداشت‌ها را متوقف کردند، لایت کوین عملکرد بهتری نسبت به بازار ارزهای دیجیتال داشت.
در همین راستا، تحلیلگران دیگر نیز پیش‌بینی می‌کنند که قبل از رویداد هاوینگ لایت کوین در آگوست سال ۲۰۲۳، این ارز دیجیتال شاهد یک دوره «انباشت بزرگ» و «بریک آوت گسترده» خواهد بود. همانند بیت کوین، لایت کوین نیز دارای رویدادهای هاوینگ است که طی آن، پاداش استخراج بلاک در شبکه نصف می‌شود. انتظار می‌رود که در رویداد هاوینگ بعدی لایت کوین، پاداش استخراج از ۱۲٫۵ LTC به ۶٫۲۵ LTC کاهش یابد. رویدادهای هاوینگ یک سیگنال صعودی هستند؛ چراکه در نتیجه آنها، عرضه یک رمزارز در بازار به نصف کاهش می‌یابد.

دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
جشنواره ویژه صرافی ارز پلاس با ۲۰۰,۰۰۰ شیبا جایزه برای هر نفر!
دریافت جایزه
منبع کریپتوگلوب

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا