رمز ارز

پیش‌بینی آغاز رالی صعودی اتریوم در هفته‌های آتی!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در روزهای اخیر، تعداد آدرس‌های فعال اتریوم به بالاترین سطح شش هفته‌ای خود رسید و منجر به افزایش قیمت این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته شد.

به گزارش سایت کوین گپ، پس از فشار شدید فروش در آخر هفته گذشته، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان، اتریوم (ETH)، بازگشت بزرگی را تجربه کرده است. در زمان نگارش این خبر، اتریوم در محدوده قیمتی ۱،۲۷۰ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، ۵٫۳۶ درصد و در مقایسه با یک هفته گذشته، نزدیک به ۱۰ درصد رشد دارد.

دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
جشنواره ویژه صرافی ارز پلاس با ۲۰۰,۰۰۰ شیبا جایزه برای هر نفر!
دریافت جایزه

داده‌های درون زنجیره‌ای منتشرشده توسط پلتفرم Santiment نشان می‌دهند که روز گذشته، تعداد آدرس‌های فعال اتریوم به بالاترین سطح خود در شش هفته گذشته رسیده است. آخرین باری که این اتفاق افتاد (۱۵ اکتبر)، قیمت اتریوم تنها در سه هفته بیش از ۳۰ درصد افزایش یافت.

در همین حال و همزمان با افت کلی قیمت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال، نهنگ‌ها دوباره در حال خرید و انباشت هستند. طبق گزارش‌ها، هفته گذشته، فعالیت نهنگ‌های اتریوم به بالاترین سطح خود رسید و پنجمین روز بزرگ انباشت در یک سال را به ثبت رساند. در همین راستا، پلتفرم Santiment گزارش می‌دهد که تعداد آدرس‌های ۱۰۰ تا ۱۰۰ هزار دلاری اتریوم به بالاترین سطح خود در ۲۰ ماه گذشته رسیده است.

همراه با اتریوم، قیمت بیت کوین (BTC) نیز در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۳ درصد افزایش یافته و در نزدیکی سطح ۱۷ هزار دلار معامله می‌شود. با این حال، احتمال تسلیم شدن و فروش بیت کوین توسط ماینرهای این ارز دیجیتال وجود دارد. در این صورت، بیت کوین دوباره ممکن است با افزایش فشار فروش مواجه شود.

علاوه بر این، معامله‌گران کریپتو نیز علاقه فزاینده‌ای به آلت کوین‌ها نسبت به بیت کوین نشان می‌دهند. پلتفرم Santiment گزارش می‌دهد:

تسلط اجتماعی بیت‌کوین همچنان پایین است؛ زیرا معامله‌گران ظاهراً به رمزارز شماره یک بازار بی‌علاقه هستند، در حالی که آلت ‌کوین‌ها در چند هفته گذشته تحرک بیشتری داشته‌اند. یکی از مؤلفه‌های اصلی برای افزایش قیمت همه رمزارزها، تسلط اجتماعی بالای بیت کوین است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا