رمز ارز

هشدار تیم شیبا در مورد برنامه‌های جعلی شیبا اترنیتی!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تیم شیبا اینو درباره برنامه‌های جعلی Shiba Eternity هشدار داد. این بازی که در مراحل اولیه آزمایش است، تنها برای حساب‌های محدودی در ویتنام قابل‌دسترس است.
ماه آگوست، برای جامعه شیبا اینو بسیار پر خبر بوده است. در ابتدای این ماه، تیم شیبا اینو بالاخره نام بازی Shiba Eternity را فاش و همچنین اعلام کرد که بازی شیبا اترنیتی هم در اپ‌استور اپل و هم در گوگل‌پلی، عرضه خواهد شد.
در تاریخ ۱۱ آگوست، شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو، اعلام کرد که بازی مذکور برای آزمایش بر روی دستگاه‌های iOS در کشور ویتنام، قابل‌دسترس بوده و در توییتر خود خبر داد که این تنها یک آزمایش اولیه است و ویژگی‌های بیشتر بازی در نسخه‌های آتی ارائه خواهند شد. او در ادامه هشدار داد که کاربران، مراقب کلاه‌برداری‌ها باشند و با بازخوردهای خود، آنها را در رفع برخی باگ‌های بازی همراهی کنند.
به‌جز این مورد، هیچ‌گونه به‌روزرسانی دیگری درباره این بازی ارائه نشده و تیم توسعه‌دهنده اصلی در حال رفع باگ‌های کشف‌شده در بازی است.
در اوایل آگوست، صرافی Gate.io با برگزاری یک نظرسنجی از کاربران خواست تا به توکن موردعلاقه خود رأی بدهند. از مجموع ۱۰ ارز دیجیتال که در این رأی‌گیری حضور داشتند، سه ارز اول وارد لیست این صرافی می‌شدند. یکی از این سه ارز، ارز بومی شیبا سواپ یعنی BONE بوده است. همچنین، یک جایزه ۵۰ هزار دلاری برای شرکت‌کنندگان در چالش شیبا در مقابل دوج از سوی این صرافی در نظر گرفته شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا