رمز ارز

هدف ۵۰ هزار دلاری تحلیلگران برای بیت کوین، طبق الگوی کنج نزولی!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کوین سونسون (Kevin Svenson)، یک استراتژیست ارز دیجیتال گفت که یک تغییر عمده در روند بیت کوین (BTC) ممکن است در حال انجام باشد. او در یک ویدیوی جدید، به ۱۲۰ هزار دنبال‌کننده توییتر خود گفت که یک تغییر کلان صعودی برای بیت کوین اتفاق می‌افتد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!


شروع

او می‌گوید:

ما اکنون در حال شکستن بزرگترین روند سقوط در تاریخ بیت کوین هستیم که از سال 2021 تا 2022 اتفاق افتاد و اکنون ما در حال بیرون آمدن از آن هستیم. البته هنوز منتظر بسته شدن کندل‌های روزانه و هفتگی بالاتر از این خط روند هستیم، اما این می‌تواند یک تغییر پارادایم بزرگ برای قیمت بیت کوین باشد. جالب‌ترین بخش در این مورد، این است که اگر اندازه‌ گام سقوط را برای هدف در نظر بگیرید و آن را به منطقه بریک آوت بیاورید، هدف قیمتی از 50000 دلار فراتر می‌رود.

الگوی کنج نزولی به طور سنتی یک شکل صعودی است که نشان می‌دهد روند معکوس خواهد شد؛ زیرا یک دارایی پس از بریک آوت تایید شده، سقف بالاتری (higher high) را در روند نزولی ثبت می‌کند.
سونسون در ویدیوی جدیدش در یوتیوب تاکید می‌کند که افزایش قیمت بیت کوین تا 50,000 دلار قابل دسترس است. اما احتمالاً زمان زیادی طول خواهد کشید تا بیت کوین به آنجا برسد و گفتن قیمت‌هایی مانند 50,000 دلار برای اکثر مردم کاملاً پوچ به نظر میرسد. و این معمولاً همان کاری است که بیت کوین انجام داده، یعنی کاری را که شما فکر نمی‌کنید، انجام می‌دهد.
در زمان نگارش این خبر، بیت‌ کوین در محدوده قیمتی 22,900 دلار معامله می‌شود که بسیار بالاتر از خط مقاومتی مورب است.
هدف 50 هزار دلاری تحلیلگران برای بیت کوین، طبق الگوی کنج نزولی!

منبع

دیلی‌هودل

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا