رمز ارز

نقش غول‌های بزرگ فناوری در آینده ارزهای دیجیتال!

زمان مطالعه: دقیقه

برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیرعامل صرافی کوین ‌بیس، در مصاحبه‌ جدید خود در مورد وضعیت فعلی و آینده بازار ارزهای دیجیتال صحبت کرده است. او معتقد است که شرکت‌های بزرگ حوزه فناوری مانند بلک راک (BlackRock) و متا (Meta)، همگی در مرحله بعدی اینترنت مبتنی بر ارزهای دیجیتال مشارکت خواهند داشت.
آرمسترانگ در اظهارات جدید خود می‌گوید:

ما می‌خواهیم هر شرکتی در جهان با رمزارزها ادغام شود. درست مانند این که بگوییم، ما می‌خواهیم هر شرکتی در اینترنت حضور داشته باشد یا به نوعی از اینترنت استفاده کند. حتی اگر آنها یک شرکت اینترنتی نباشند، یک صفحه اصلی خواهند داشت یا ممکن است مشتریان جدیدی را از طریق اینترنت جذب کنند یا پرداخت‌ها را بپذیرند.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

وی افزود:

کریپتو نیز به همین صورت است. من فکر می‌کنم که غول‌های فناوری در آنجا نقشی بزرگ برای ایفا کردن خواهند داشت. ما می‌بینیم که شرکت‌هایی مانند بلک راک، بزرگترین شرکت مدیریت دارایی در بازار، اکنون با کوین بیس ادغام شده است. متا هم نمونه عالی دیگری است.

مدیرعامل کوین بیس در پایان گفت که معتقد است استیکینگ گسترده، به ویژه در پروژه‌هایی مانند اتریوم (ETH)، پالیگان (MATIC)، اوپتیمیسم (OP) و سولانا (SOL)، باعث بهبود فضای رمزارزی شده است. به گفته آرمسترانگ، استیکینگ از نظر مقیاس‌پذیرتر شدن این بلاکچین‌ها نیز بسیار مهم است.

منبع دیلی هودل

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا