رمز ارز

نظر خالق کاردانو درباره ایلان ماسک!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو معتقد است که تصاحب توییتر به دست ایلان ماسک، 200 میلیون کاربر بیشتر را به دنیای ارزهای دیجیتال خواهد آورد.
هاسکینسون در کنفرانس Web Summit 2022 اظهار داشت که کاردانو و سه رقیب دیگر اتریوم (ETH) به دنبال مقیاس‌پذیرتر و کارآمدتر شدن هستند.
او می‌گوید:

ما درست در میانه نسل سوم ارزهای دیجیتال هستیم. نسل اول عدم تمرکز بود. این چیزی است که بیت کوین برای ما به ارمغان آورد. دومی قراردادهای هوشمند و قابلیت برنامه‌ریزی بود که اتریوم به ما هدیه داد. و نسل سوم، مقیاس‌پذیری، قابلیت همکاری و حاکمیت است. هزاران پروتکل در این فضا وجود دارد. ما در افق، به چیزهایی مانند نسل چهارم نگاه کردیم و در آنجا شما اجماع چندمنبعی، هویت ساخته شده در سیستم و بسیاری از چیزهای پساکوانتومی را دارید. بنابراین رودخانه بی‌پایانی وجود دارد که ما به آن‌ها توجه می‌کنیم.

این پیشگام کریپتو می‌گوید که پذیرش صنعت رمزارزها در حال شتاب گرفتن است و ممکن است به لطف ایلان ماسک و امکان ادغام دارایی‌های دیجیتالی مانند دوج کوین با نزدیک به 250 میلیون کاربر توییتر، افزایش دیگری حاصل شود:

اکنون سیصد میلیون کاربر ارزهای دیجیتال در سراسر جهان وجود دارد که در عرض 13 سال از صفر به اینجا رسیده است.

ایلان ماسک با خرید توییتر احتمالاً 200 میلیون نفر دیگر را به دنیای رمزارزها می‌آورد. او قصد دارد نوعی ادغام رمزارزی را داشته باشد و به همین دلیل است که بایننس نیز نیم میلیارد دلار در آن سرمایه‌گذاری کرده است. او آشکارا از طرفداران دوج کوین (DOGE) است.

دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
جشنواره ویژه صرافی ارز پلاس با ۲۰۰,۰۰۰ شیبا جایزه برای هر نفر!
دریافت جایزه
منبع دیلی هودل

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا