رمز ارز

مسئول حملات اخیر به کاربران سولانا مشخص شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با فرونشستن گردوغبار ناشی از آشفتگی دیروز در اکوسیستم سولانا، اخبار جدید منتشرشده نشان می‌دهند که ارائه‌دهنده کیف پول Slope تا حد زیادی، مسئول سوءاستفاده امنیتی است که باعث شده، سرمایه هزاران کاربر سولانا به سرقت برده شود.
اسلوپ یک ارائه‌دهنده کیف پول Web3 برای بلاکچین لایه یک سولانا است. در تاریخ سوم آگوست، بنیاد سولانا در توییتر، انگشت اتهام را به سمت اسلوپ گرفت و نوشت:

به نظر می‌رسد آدرس‌های هدف این سرقت یا در اپلیکیشن اسلوپ ایجاد شده‌اند و یا به طریقی از آن استفاده کرده‌اند.

آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیان‌گذاران سولانا نیز در حساب کاربری شخصی خود در توییتر، کیف پول‌های اسلوپ را با هک اخیر مرتبط دانسته است. او به کاربران توصیه کرد که در اسرع وقت، یک عبارت seed در سرویسی غیر از Slope، دوباره‌سازی کنند. او همچنین به یک کاربر خسارت‌دیده گفت:

شروع به جداسازی کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری‌تان کنید.

سوءاستفاده از کیف پول‌های مبتنی بر سولانا اولین بار در دوم آگوست، گزارش شد. تخمین زده می‌شود که تقریبا هشت میلیون دلار ارز دیجیتال از حدود ۸۰۰۰ کیف پول به سرقت رفته است.
اسلوپ با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده که در حال انجام تحقیقات درباره این حادثه است و تأیید کرد که دسته‌ای از کیف پول‌های اسلوپ و برخی دارایی‌های کارمندان این شرکت در این بین، به سرقت رفته‌اند. اسلوپ، همچنین به کاربران توصیه کرده که عبارت seed جدیدی بسازند و سرمایه‌هایشان را در کیف پول‌های قدیمی نگه‌داری نکنند.

منبع کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا