رمز ارز

فرشته نجات صرافی ورشکسته FTX از راه رسید!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس اخباری که به تازگی منتشر شده، صرافی رمزارزی ورشکسته FTX یک پیشنهاد غیررسمی به ارزش ۲۵۰ میلیون دلار را برای راه‌اندازی مجدد فعالیت‌های خود دریافت کرده است.
طبق گزارش‌ها، یک سرمایه‌گذار خطرپذیر علاقه خود را به تزریق سرمایه جدید و احیای صرافی FTX بعد از ورشکستگی آن، ابراز کرده است. قبل از ورشکستگی FTX، شرکت سرمایه‌گذاری Tribe Capital در این صرافی سرمایه‌گذاری کرده بود و اکنون هم در نظر دارد با تزریق سرمایه ۲۵۰ میلیون دلاری برای بازگشایی این صرافی، مسئولیت جذب سرمایه جدید را به عهده بگیرد.
به گزارش رمزارز نیوز، Tribe Capital در هر دو صرافی بین‌المللی FTX و شعبه آمریکایی آن یعنی FTX US، سابقه سرمایه‌گذاری دارد و در انواع شرکت‌ها و صنایع به عنوان سرمایه‌گذار فعالیت می‌کند. این شرکت همچنین در صرافی ارزهای دیجیتال Kraken سرمایه‌گذاری کرده است. مقر این شرکت در سان‌فرانسیسکو قرار دارد.
تاکنون، مدیرعامل جدید صرافی FTX به نام John J. Ray III بارها علاقه خود را به راه‌اندازی دوباره این صرافی ابراز کرده است. با این حال، پیشنهاد ارئه‌شده برای شروع به کار مجدد FTX در چند ماه گذشته شکل گرفته است. مدیرعامل FTX در سه ماهه دوم امسال تصمیم خواهد گرفت که آیا امکان از سرگیری فعالیت مجدد این صرافی وجود دارد یا خیر.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

منبع

کوین‌گیپ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا