رمز ارز

غول سرگرمی سونی به دنبال ساخت یک متاورس ورزشی!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به نظر می‌رسد که سونی در حال ورود به دنیای متاورس ورزشی است. غول سرگرمی و الکترونیک سونی اخیراً Beyond Sports را خریداری کرده که یک شرکت فعال در حوزه استفاده از داده‌های دنیای واقعی برای تولید انیمیشن‌های سه‌بعدی است.
طبق گزارش‌ها، با تکمیل این خرید و استفاده از فناوری Hawk-Eye Innovations، شرکت دیگری که متعلق به سونی است، این شرکت اکنون می‌تواند محتوای مربوط به مسابقات بسکتبال، بیسبال، تنیس و فوتبال را در زمان آنی تولید کرده و به این ترتیب، یک تجربه متاورسی کامل را برای مسابقات ورزشی ارائه دهد.
فناوری ارائه‌شده توسط Hawk-Eye Innovations، امکان تعیین دقیق موقعیت توپ در هر زمان را فراهم می‌کند و توسط سازمان‌هایی مانند لیگ ملی فوتبال (NFL) و لیگ ملی هاکی (NHL) استفاده شده است. بنابراین، ترکیب فناوری‌های این دو شرکت متعلق به سونی، به این شرکت اجازه می‌دهد تا نمایش دیجیتال و دقیقی از یک زمین، حرکت توپ و بازیکن ایجاد کند.
در این میان، شرکت دیگری که متعلق به سونی است، می‌تواند شکاف توزیع را پر کند و این تجربیات را در دسترس مخاطبان قرار دهد. Pulselive، شرکتی که چندین سایت را برای تیم‌ها و سازمان‌های ورزشی راه‌اندازی می‌کند، می‌تواند این تجربیات متاورسی را در این سایت‌ها گنجانده و خط جدیدی از درآمد ایجاد کند.
سونی همچنین ممکن است این مسابقات متاورسی را با استفاده از سری کنسول‌های پلی استیشن خود ارائه دهد. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست واقعیت مجازی انحصاری برای کنسول خود است (با نام Playstation VR 2) که تایید شده در فوریه ۲۰۲۳ عرضه می‌شود و می‌توان از آن برای لذت بردن از این تجربه‌های متاورسی به روشی همه‌جانبه استفاده کرد.

دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
جشنواره ویژه صرافی ارز پلاس با ۲۰۰,۰۰۰ شیبا جایزه برای هر نفر!
دریافت جایزه
منبع بیت کوین نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا