رمز ارز

طرفداری میلیاردر آمریکایی از رمزارزها با وجود بازار نزولی!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

میلیاردر آمریکایی و مقام سابق کاخ سفید، دیوید روبنشتاین (David Rubenstein)، موضع خود را در حمایت از رمزارزها تکرار کرد و پیش‌بینی کرد که این صنعت از بین نخواهد رفت.
وی که یکی از بنیان‌گذاران گروه کارلایل (Carlyle Group) است، در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ گفته که تا کنون تا این حد از ارزهای دیجیتال حمایت نکرده است. سال‌ها پیش، او این صنعت را چیزی جز یک سرگرمی مانند بازی گلف نمی‌دانست. با این حال، او به کسانی که به این دلیل می‌خواستند وارد دنیای رمزارزها شوند، هشدار داد باید مراقب باشند که چه مقدار پول را وارد آن می‌کنند.
روبنشتاین بعدها موضع خود را تغییر داد و اکنون رمزارزها را بخشی می‌بیند که آمده است تا بماند. به نظر او، این جایگاه به ویژه در میان جوانان 20 تا 30 ساله که دارای ارزش‌های آزادی‌خواهانه هستند و می‌خواهند از نهادهای متمرکز مستقل باشند، محبوب است. متعاقباً، این میلیاردر اضافه کرد که به وسیله دارایی‌های دیجیتال سبد سهام خود را تنوع بخشیده است. او و برخی از اعضای خانواده‌اش در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری کرده‌اند که به این صنعت خدمات می‌دهند.
روبنشتاین بر این باور است که رشد واقعی رمزارزها از ابتدای سال 2021 آغاز شد، زمانی که قیمت‌های اکثر دارایی‌ها هر چند روز یک بار رکوردهای جدید را ثبت می‌کردند. او عقیده دارد که بیت کوین و آلت کوین‌ها ممکن است ابزارهای پولی بسیار سودمندی برای کشورهای درگیر جنگ مانند روسیه و اوکراین باشند که مشکلات قابل توجهی با ارزهای فیات خود دارند.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه
منبع کریپتوپوتیتو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا