رمز ارز

شناسایی یک شرکت هرمی رمزارزی جدید در کشور؛ مراقب باشید!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش وبسایت ایران هشدار، شرکت آپشن لژیون به آدرس وبسایت optionslegion.com، یکی دیگر از شرکت‌هایی است که با ادعای سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی، املاک، طلا و رمزارز، در حال جذب سرمایه کاربران ایرانی است.
در معرفی این شرکت آمده که یک کارگزاری است که در کشور قبرس به ثبت رسیده است، صرافی آن در کشور امارات قرار داشته و با کشورهایی مانند انگلستان، فرانسه، سوئیس و آمریکا، مبادلات مالی دارد. با این حال، مستنداتی در رابطه با فعالیت‌های این شرکت موجود نبوده و بدون ارائه مجوز و با تبلیغات در فضای مجازی، در حال جذب سرمایه است.
طبق گزارش‌ها، این شرکت به منظور درآمدزایی خود بسته‌های سرمایه‌گذاری را ارائه کرده که میزان سرمایه‌گذاری در آنها از ۵۰۰ تا ۵،۰۰۰ دلار و سود ماهیانه از ۵ درصد تا ۹ درصد تعیین شده که غیرمنطقی است. همچنین، این شرکت مانند طرح‌های پانزی، پورسانت‌هایی را برای افزایش اعضا و جذب زیرمجموعه در نظر گرفته است. نکته دیگر، پرداخت پورسانت براساس طرح باینری است که استفاده از این طرح، به تنهایی شائبه هرمی بودن طرح آپشن لژیون را مطرح می‌کند.
مجموع برآوردها از اقدامات شرکت از جمله عدم ارائه مجوز برای فعالیت در ایران، مجهول بودن فعالیت‌های شرکت، پرداخت سود نامتعارف از منابع نامشخص، عدم ارزش واقعی بسته‌های آموزشی ارائه‌شده توسط شرکت و تشویق افراد به سرمایه‌گذاری در مبالغ بالاتر، ریسک بالای سرمایه‌گذاری و امکان متضرر شدن سپرده‌گذاران در شرکت آپشن لژیون را مطرح می‌سازد.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه
منبع ایران هشدار

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا