بازی

شایعه: فصل دوم Modern Warfare 2 و وارزون ۲ تاخیر خورد [آپدیت: تایید شد]

شایعه: فصل دوم Modern Warfare 2 و وارزون ۲ تاخیر خورد [آپدیت: تایید شد]

به‌روزرسانی: با تایید رسمی اکتیویژن، مشخص شده دومین فصل از بازی‌های چندنفره Call of Duty یعنی مدرن وارفر ۲ و وارزون ۲ تقریبا دو هفته تاخیر خورده و به جای اول فوریه، ۱۵ فوریه منتشر خواهد شد.

خبر اصلی: طبق گزارش رسانه Insider-Gaming، به‌نظر می‌رسد احتمال تاخیر دومین فصل از بازی‌های Call of Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2 (وارزون 2) وجود دارد. البته این تاخیر آنقدرها هم طولانی نخواهد بود و گفته شده شاید حدود دو هفته باشد.

پیش‌تر اکتیویژن اعلام کرده بود فصل دوم بازی‌ها روز ۲ فوریه با کلی محتوای جدید در اختیار بازیکنان قرار بگیرد. حال، طبق لیک‌های موجود، به‌نظر می‌رسد فصل دوم مدرن وارفر ۲ و وارزون ۲ پیش از ۱۶ فوریه (۲۷ بهمن ۱۴۰۱) منتشر نشود.

مطلب پیشنهادی:تیم lastech: بازی‌هایی که از حافظه پاکشون می‌کنیم تا دوباره تجربه‌شون کنیماز شدو آو د کلوسوس تا واکینگ دد
تیم lastech: بازی‌هایی که از حافظه پاکشون می‌کنیم تا دوباره تجربه‌شون کنیم

طبق گزارشاتی که هفته‌های اخیر منتشر شده، Call of Duty: Warzone 2 طی مدتی کوتاه تعداد قابل توجهی از بازیکنان خود را از دست داده و آنطور که سازندگان پیش‌بینی می‌کردند موفق نبوده است. از سوی دیگر اخبار مختلف نشان می‌دهد محتوای فصل دوم قرار است برای بازیکنان رضایت‌بخش‌تر باشد.

ظاهرا این فصل دارای نقشه چند نفره «قلعه» (Castle) خواهد بود که در ابتدا برای Call of Duty World at War عرضه شد و سال گذشته نیز برای Vanguard بازسازی شد. همچنین شاهد بازگشت اپراتور Ronin خواهیم بود که در ابتدا برای Modern Warfare در سال ۲۰۲۰ منتشر شد.

مطلب پیشنهادی:معرفی بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل برای تجربه‌ای بهترحساسیت به خرج دهیم!
معرفی بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل برای تجربه‌ای بهتر


اساسینز کرید در دنیاهای موازی!

با کلیک روی تصویر از یوتوب lastech تماشا کنید!

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا