رمز ارز

ریپل دل دوستداران محیط زیست را برد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ریپل (Ripple)، شرکت فین‌تک مبتنی بر بلاکچین، در توییتی اعلام کرد که این شرکت معتقد است بحران جهانی آب و هوا یکی از مهم‌ترین چالش‌های قرن است و نوآوری بلاکچین در بازارهای کربن می‌تواند به دستیابی به اهداف جهانی زیست‌محیطی کمک کند.
ریپل از سال 2018 روی این ابتکار کار می‌کند و با شرکت‌های مختلف فین‌تک، بنیادها، دانشگاه‌ها، کارآفرینان اجتماعی و سازمان‌های غیردولتی (NGO) برای پیشرفت، همکاری کرده است. این شرکا در حال حاضر در بیش از 80 کشور فعال هستند و این ابتکار تاکنون 150 میلیون دلار کمک مالی ارائه کرده است.
این شرکت ارز دیجیتال مدعی است که پذیرش فناوری ارز دیجیتال و بلاکچین می‌تواند به افزایش مشارکت اقتصادی، برای میلیاردها نفر بدون دسترسی به خدمات بانکی، کمک کند. ریپل یکی از راه‌حل‌های این مشکل را، ارائه نقل و انتقالات پولی کم‌هزینه، همیشه در دسترس بازارهای نوظهور و ایجاد یک پلتفرم ارز دیجیتال بانک مرکزی برای دولت‌هایی می‌داند که برای بهبود مشارکت مالی تلاش می‌کنند.
علاوه بر این، Ripple قصد دارد فردای پایدار را برای صنعت ارزهای دیجیتال ترویج کند. ریپل معتقد است XRPL آن اولین بلاکچین در جهان است که همراه با کربن خنثی است و چارچوب آن پتانسیل ارائه راه‌حل‌های ارز دیجیتال سبز و بازارهای کربن مولدتر را دارد. این شرکت با کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، استفاده از انرژی سبز و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های حذف کربن مبتکرانه، هدف خود را دستیابی به بی‌نیازی به کربن تا سال 2030 تعیین کرده است.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا