رمز ارز

رشد چندهزار برابری رقبای دوج کوین و شیبا! فصل میم کوین‌ها فرا رسیده؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به نظر می‌رسد که ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم (میم کوین‌ها) بار دیگر آماده می‌شوند تا دوباره همه سرتیتر اخبار را به خود اختصاص دهند.
بر اساس داده‌های بازار، قیمت میم کوین جدید پپه (Pepe) با نماد اختصاری PEPE که از شخصیت «پپه قورباغه» الهام گرفته شده، طی چند ساعت ۷،۵۰۰ برابر افزایش یافت. در همین راستا، تحلیلگران ارز دیجیتال از تیم Arkham گزارش داده‌اند که ارزش سرمایه‌گذاری یکی از بزرگ‌ترین نهنگ‌های این میم کوین که ۱٫۸۲۷ تریلیون توکن PEPE را در آخر هفته به قیمت تنها ۲۰ دلار خریداری کرده بود، دو روز بعد به بیش از ۱۵۰ هزار دلار رسید.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

متأسفانه این نهنگ شناسایی‌شده توسط Arkham، توکن‌های خود را خیلی زود فروخت؛ چراکه ارز دیجیتال PEPE امروز هم به رالی چشمگیر خود ادامه می‌دهد. به گزارش رمزارز نیوز و بر اساس داده‌های بازار، قیمت این توکن در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۰۰ درصد افزایش یافته و حجم معاملات آن بیش از ۱۰۲ میلیون دلار است. در این میان، پلتفرم‌های CoinGecko و CoinMarketCap هم ردیابی عملکرد این رمزارز را آغاز کرده‌اند.
البته PEPE تنها میم کوینی نیست که از اواسط ماه آوریل مورد توجه قرار گرفته است. برای مثال، قیمت رمزارز ArbDoge AI با نماد اختصاری AIDOGE که البته نمی‌خواهد میم کوین نامیده شود، در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۸۵ درصد رشد داشته است. این توکن که اخیرا توسط صرافی هوبی هم لیست شده، از سه ترند برتر سال ۲۰۲۳ بهره می‌برد: بر بستر پلتفرم آربیتروم (Arbitrum) ساخته شده، از سبک Doge استفاده می‌کند و به عنوان یک محصول تولیدشده توسط هوش مصنوعی توصیف می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا