رمز ارز

رشد خیره‌کننده یک مجموعه توکن NFT در ۲۴ ساعت!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

روز دوشنبه، حجم معاملات CryptoPunks، یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT)، طی ۲۴ ساعت ۱،۸۴۷ درصد افزایش یافت. به نظر می‌رسد که این افزایش علاقه، ناشی از راه‌اندازی مجموعه NFT برند جواهرات لوکس Tiffany & Co است، که امتیاز ویژه‌ای برای دارندگان کریپتوپانک‌ها دارد.
این مجموعه با نام “NFTiffs” از ۲۵۰ آیتم دیجیتال تشکیل شده است. هر کسی می‌تواند NFTiffهایی را که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته می‌شوند، خریداری کند. با این حال، دارندگان CryptoPunk می توانند این NFTها را برای تجربه کردن جواهرات سفارشی باز خرید کنند. پس از خرید، دارندگان پانک می‌توانند انتخاب کنند که یک آویز با طراحی سفارشی و یک اثر هنری دیجیتال NFT که شبیه طرح نهایی جواهرات است، دریافت کنند.
این مجموعه توسط صنعتگران داخلی این شرکت ساخته شده و از کلکسیون CryptoPunk الهام گرفته شده است. هر عدد NFTiff در حدود ۳۰ اتر هزینه دارد که هزینه NFT، آویز سفارشی و زنجیره، و همچنین حمل و نقل و جابجایی را پوشش می‌دهد. محدودیت سه مجوز برای هر مشتری وجود دارد. زمان شروع فروش از ۵ آگوست و مهلت بازخرید تا ۱۲ آگوست خواهد بود.
در زمان انتشار این خبر، CryptoPunks دارای کف قیمتی ۷۴٫۷۵ اتر است، به این معنی که علاقه‌مندان به جواهرات در صورت تمایل به شرکت در خرید جواهرات سفارشی، باید حدود ۱۲۵ هزار دلار برای Punk NFT و بالای ۳۰ اتر برای NFTiff بپردازند.

منبع کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا