رمز ارز

رد یک شایعه دیگر در بازار ارزهای دیجیتال!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Animoca Brands، شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر و توسعه‌دهنده بازی‌های وب 3، ادعای کاهش 20 درصدی صندوق متاورس خود را در بحبوحه نوسانات بازار ارزهای دیجیتال و بی‌ثباتی در بخش بانکی، رد کرد.
همچنین، این شرکت تحلیل‌هایی مبنی بر کاهش ارزش آن از 6 میلیارد دلار، از ژانویه 2022، به حدود 2 میلیارد دلار، در مارس 2023  را نادیده گرفت.
بر اساس گزارشی در تاریخ 24 مارس از رویترز، با استناد به افراد آشنا با موضوع ولی ناشناس، ادعا شد که Animoca صندوق متاورس 2 میلیارد دلاری خود را در ژانویه به نصف کاهش داد و اخیراً 20 درصد دیگر نیز کاهش داد.
صندوق مورد نظر، در نوامبر 2022 برای تخصیص سرمایه به استارت‌آپ‌هایی که در مرحله میانی و پایانی، روی متاورس متمرکز هستند، معرفی شد. در آن زمان یات سیو (Yat Siu)، یکی از بنیان‌گذاران و رئیس Animoca، بیان کرد که هدف صندوق، بین 1 تا 2 میلیارد دلار، بسته به میزان سرمایه جذب شده است.
این شرکت تصدیق کرد که سقوط بانکی در ایالات متحده، در جذب سرمایه تأثیر داشته اما تأکید کرد که مبلغ نهایی جمع آوری شده برای صندوق هنوز مشخص نشده است.
شکی نیست که بحران FTX و بانکداری، تأثیر جدی بر سرمایه‌های مخاطره‌آمیز در دسترس داشته است، اما جمع‌آوری سرمایه برای صندوق سرمایه‌گذاری Animoca در حال انجام است و زمانی که این کار به پایان رسید، جزئیات مناسب از جمله اندازه نهایی این صندوق را به بازار اطلاع خواهیم داد.
سیو در مورد اطلاعات فاش شده گفت که با توجه به این که اطلاعات از منابع ناشناس به دست آمده است، تعیین دقیق اینکه چه کسی با چه منابعی در دستور کار هستند را دشوار می‌کند و این مایه تاسف است.
سهام Animoca که با نام AB1 معامله می‌شود، در ابتدا در بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) ثبت شد. با این حال، AB1 در مارس 2020 به دلیل اظهارات ASX مبنی بر اینکه Animoca قوانین خود را با درگیر شدن در فعالیت‌های مرتبط با کریپتو و موارد دیگر، نقض کرده است، از فهرست خارج شد و از آن زمان، سهام آن در بورس‌های غیر متمرکز در سیدنی معامله می‌شود.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

منبع

کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا