رمز ارز

راه‌اندازی ۸ پروژه جدید در صرافی بیبی دوج سواپ!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تیم توسعه‌دهنده بیبی دوج با انتشار توییتی جدید اعلام کرد که هشت پروژه ارز دیجیتال در حال آماده شدن برای راه‌اندازی توکن‌های خود در صرافی غیرمتمرکز بیبی دوج سواپ (Baby Doge Swap) هستند.
بر اساس داده‌های موجود در پلتفرم Unicrypt Network، پروژه‌هایی که قصد راه‌اندازی توکن‌های خود در بیبی دوج سواپ را دارند، عمدتاً میم کوین هستند. طبق گزارش‌ها، هشت ارز دیجیتالی که برای عرضه در بیبی دوج سواپ آماده می‌شوند، عبارتند از؛ Shark Shib Coin، Daddy Shark Doge، Boba Milk Tea، MUSKPET Coin، GoldenDoge Coin، babySharkDoge، Shark pih Coin و SharkBabyDoge.
لازم به ذکر است که به گفته تیم Unicrypt Network، هیچ یک از این هشت پروژه ممیزی نشده‌اند، به این معنی که برخی از پروژه‌ها ممکن است دارای اشکالاتی باشند که هکرها بتوانند از آنها سوءاستفاده کنند یا خود پروژه‌ها ممکن است کلاهبرداری باشند. همه این توکن ها بر روی BNB Chain، یک شبکه عمومی بدون نیاز به مجوز، ساخته شده‎اند.
صرافی بیبی دوج سواپ در ۶ اکتبر ۲۰۲۲ راه‌اندازی شد. در کمتر از یک ماه، این صرافی غیرمتمرکز شاهکارهای شگفت‌انگیزی را ثبت کرده است. برای مثال، ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده (TVL) در این پلتفرم، چهار روز پس از راه‌اندازی از ۱۸ میلیون دلار گذشت. در حال حاضر، TVL صرافی بیبی دوج سواپ برابر با ۲۸ میلیون دلار است.
با لیست شدن توکن‌های جدید، انتظار می‌رود تعداد معاملات بیبی دوج سواپ به شدت افزایش یابد. تیم بیبی دوج اعلام کرده که بخشی از کارمزدهای معاملاتی این صرافی برای خرید و سوزاندن توکن‌های BabyDoge استفاده خواهد شد.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه
منبع کریپتو بیسیک

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا