بازی

رئیس سابق بلیزارد استودیو جدیدی تاسیس کرد

رئیس سابق بلیزارد استودیو جدیدی تاسیس کرد

رئیس سابق اکتیویژن بلیزارد استودیو کاملا جدیدی به نام Magic Soup Games را تاسیس کرد که طبق توضیحات ارائه شده، روی بازی‌های عظیم و فراگیری تمرکز خواهد کرد که به «بازیکنان احساس خوبی می‌دهند».

استودیو جدید توسط «جن اونیل»، رئیس سابق بلیزارد که دو سال پیش این شرکت را ترک کرد، «جی. آلن براک»، دیگر رئیس سابق بلیزارد و همچنین رئیس سابق کارکنان این شرکت و معاون پروژه‌های ویژه آن یعنی «جان دانهام» تاسیس شده استت. به گفته وب‌سایت Magic Soup Games، استودیو جدید به «ساخت بازی‌هایی که افراد را به دور یکدیگر جمع می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند دوست‌های جدیدی پیدا کنند» اختصاص دارد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Overwatch 2می‌توانست یک بروزرسانی باشد!
بررسی بازی Overwatch 2

اونیل در بیانیه‌ای به Games Industry گفت:

جی، جان و من ایده‌های مشابهی در مورد انواع بازی‌هایی که می‌خواهیم بسازیم داریم و ما کاملا با اهداف و اصول شرکت هماهنگ هستیم، بنابراین این یک مناسبت طبیعی برای ما بوده است.

رئیس سابق بلیزارد استودیو جدیدی تاسیس کرد - lastech

رهبر سابق بلیزارد در ادامه توضیح می‌دهد:

می‌دانیم که کیفیت بازی‌های ما بازتابی از فرهنگ تیم ما خواهد بود. ما در حال انجام کار هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که خلاقیت، همکاری کاملا از راه دور و زمینه‌های مختلف را تقویت می‌کنیم.

هنوز مشخص نیست که این استودیو جدید در حال ساخت چه بازی‌هایی است، اما در صفحه لینکدین آن توضیح داده شده که قصد دارد «بازی‌های AAA اصلی» بسازد که «واقعا برای بازیکنان سراسر جهان نشاط‌بخش و فراگیر هستند». این حساب همچنین تایید می‌کند که «Magic Soup در حال حاضر روی یک بازی معرفی‌شده کار می‌کند و در حال تکمیل یک تیم استارتاپی با تجربه است»، بنابراین پروژه آن‌ها هنوز در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:سبک گرافیکی Diablo Immortal چگونه نوید یک تغییر جدید را می‌دهد؟آیا ایمورتال ادامه‌دهنده راه قسمت سوم است؟
سبک گرافیکی Diablo Immortal چگونه نوید یک تغییر جدید را می‌دهد؟


ری تریسینگ چیه و اصلا ارزش داره؟

ری تریسینگ
برای تماشای ویدیو از طریق یوتیوب lastech، روی تصویر بالا کلیک کنید!

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا