بازی

دوتا 2 و کانتر استرایک در ایران رفع فیلتر شدند

دوتا 2 و کانتر استرایک در ایران رفع فیلتر شدند

بررسی‌های lastech نشان می‌دهد که طی ساعات اخیر، برخی از بازی‌های ویدیویی که چندین روز پیش فیلتر شده بودند دوباره در دسترس کاربران قرار گرفته‌اند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Crossfire Xجنگ بر سر هیچ و پوچ
بررسی بازی Crossfire X

در یک ماهِ گذشته با شروع موج عظیم فیلترینگ بسیاری از سرویس‌های خارجی در ایران، بازی‌های آنلاین نیز در امان نماندند. اکثر بازی‌های آنلاین محبوب کشور، چه روی موبایل، چه کنسول و چه پی‌سی، نوبت به نوبت از دسترس خارج می‌شدند و کاربران ایرانی برای تجربه آن‌ها بیش از پیش به مشکل برخورد کردند. اما به نظر می‌رسد که اوضاع برای گیمرهای ایرانی در حال بهبود باشد.

بررسی‌های ما نشان می‌دهد که دو بازی دوتا 2 و کانتر استرایک گلوبال آفنسیو (CSGO) اکنون با اکثر آی‌اس‌پی‌ها باز می‌شوند و برای وصل شدن به سرورهای آن‌ها دیگر نیازی به ابزارهای دور زدن تحریم نیست. در هفته‌های گذشته نیز از رفع فیلتر شدن کلش آو کلنز، از اولین بازی‌هایی که در ایران فیلتر شد، خبردار شدیم.

بازی دوتا 2

البته هنوز برخی از بازی‌های آنلاین هستند که در وضعیت عجیبی به سر می‌برند. برای مثال، بازی Overwatch 2 در برخی از آی‌اس‌پی‌ها وارد منوی اصلی می‌شود اما نمی‌تواند مَچ پیدا کند، اما در برخی دیگر بدون هیچ مشکلی قابل بازی است. اگر این روند ادامه داشته باشد، دور از ذهن نیست که دیگر بازی‌های فیلتر شده و حتی برنامه‌ای مانند دیسکورد نیز رفع فیلتر شوند.

آیا شما هم بدون مشکل قادر به تجربه دوتا 2 و کانتر استرایک هستید؟ می‌توانید به سرورهای بازی آنلاین مورد علاقه خود وصل شوید؟ حتما تجربه خود را با ما و سایر کاربران lastech در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:چیزهایی که نباید به گیمرها گفته بشهعباراتی برای شروع جنگ
چیزهایی که نباید به گیمرها گفته بشه


بازی‌های ویدیویی ما را خشن می‌کنند؟

تماشا در کانال یوتیوب lastech پلاس

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا