بازی

دنباله فیلم The Batman تا سال ۲۰۲۵ اکران نخواهد شد

دنباله فیلم The Batman تا سال ۲۰۲۵ اکران نخواهد شد

گزارش جدیدی از ورایتی نشان می‌دهد که طرفداران بتمن باید مدت نسبتا طولانی‌تری را برای بازگشت دنباله The Batman به کارگردانی مت ریوز منتظر بمانند و این فیلم تا سال ۲۰۲۵ اکران نخواهد شد.

فیلم اول بتمن با بازی رابرت پتینسون در نقش شوالیه تاریکی در ماه مارس امسال اکران شده بود که پس از استقبال زودهنگام و موفقیت عظیم آن ساخت یک دنباله خیلی دور از ذهن نبود. در ماه آوریل بود که برادران وارنر اعلام کرد قسمت بعدی این فیلم قرار است با حضور مجدد پتینسون و کارگردانی مت ریوز ساخته شود.

مطلب پیشنهادی:۳۰ فیلم فضایی که ما را به سمت‌ ناشناخته‌ها و فراتر از آن هدایت می‌کندبهترین فیلم‌های فضایی تاریخ سینما
۳۰ فیلم فضایی که ما را به سمت‌ ناشناخته‌ها و فراتر از آن هدایت می‌کند

حال این تصمیم جدید برای به تاخیر انداختن دنباله The Batman احتمالا به دنبال خبر اخیر مبنی بر انتصاب جیمز گان و پیتر سفرن به سمت مدیرعاملان جدید فیلم‌های دی‌سی گرفته شده است. این انتخاب بر بسیاری از پروژه‌های دیگر دی‌سی تاثیر گذاشته است، زیرا تا به اینجای کار نیز برخی از عناوین مانند Batgirl و The Wonder Twins به حالت تعلیق درآمده یا حتی لغو شده‌اند.

بر همین اساس نگرانی‌هایی وجود داشت که شاید فیلم بتمن 2 نیز به همین سرنوشت دچار شود که خوشبختانه این اتفاق نیفتاد و تایید شده که اکنون مت ریوز به همراه ماتسون تاملین در حال نوشتن فیلمنامه است. وی اخیرا با وارنر دیسکاوری قراردادی امضا کرده و در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد یک دنیای جداگانه برای پروژه‌های آینده خود است که به آن «The Batverse» می‌گویند. به این ترتیب این امکان برای ریوز فراهم می‌شود که بتواند فیلم‌ها و اسپین‌آف‌های بیشتری از بتمن را به صورت مستقل خلق کند. وی در گفت و گو با The Cyber Nerds درباره آینده فرانچایز بتمن بیان کرد:

داستان بتمن هرگز تمام نمی‌شود، زیرا جرم و جنایت و یا فساد در شهر گاتهام هیچ‌گاه پایان نمی‌یابد. من دوست داشتم داستان را به گونه‌ای هدایت کنم که با وجود پایان‌، راهی برای ادامه آن وجود داشته باشد و فکر می‌کنم مخاطبان نیز به خوبی متوجه این نکته شدند. او محکوم است و مجبور است این سفر را ادامه دهد تا به این قهرمان نمادین تبدیل شود.

فیلم بتمن

اگرچه اکنون زمان اکران فیلم برای طرفداران بسیار طولانی به نظر می‌رسد، اما ۳ سال فاصله میان فیلم اصلی و دنباله‌های آن یک فاصله استاندارد برای بیشتر فرانچایزهای بزرگ است. احتمالا یک سال دیگر طول می‌کشد تا مت ریوز کار نگارش فیلمنامه را تکمیل کند و پس از آن یک سال دیگر زمان لازم است تا کار فیلمبرداری و تولید فیلم انجام شود.

مطلب پیشنهادی:۵ انیمیشن علمی‌تخیلی که لایق توجه بیشتری بودندوقتی یک جای کار لنگ می‌زند!
۵ انیمیشن علمی‌تخیلی که لایق توجه بیشتری بودند


تماشا کنید: بازی‌های ویدیویی ما را خشن می‌کنند؟

تماشا در کانال یوتیوب lastech پلاس

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا